Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON powołuje Fernando Colása na stanowisko dyrektora generalnego działu automatyki przemysłowej (IAB) w Europie

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON powołuje Fernando Colása na stanowisko dyrektora generalnego działu automatyki przemysłowej (IAB) w Europie

HOOFDDORP, Holandia — Firma OMRON ogłosiła dzisiaj, że Fernando Colás, doświadczony menedżer pracujący w firmie ponad 37 lat, został mianowany dyrektorem generalnym (CEO) działu automatyki przemysłowej (IAB) w regionie EMEA. Fernando Colás jest następcą Seigo Kinugawy, który powróci do Japonii, aby przewodzić globalnej centrali ds. procesów biznesowych i innowacji IT.

Colás rozpoczął swoją karierę w OMRON w 1985 roku w dziale sprzedaży i marketingu, szybko odnosząc sukcesy w swojej roli. Jego 37-letnia kariera obejmuje ponad dwie dekady pracy na wyższych szczeblach kierowniczych, w tym na stanowisku dyrektora generalnego Iberia i dyrektora pionu EMEA.

Fernando Colás od 2015 roku kierował marketingiem produktów i przemysłu oraz wsparciem technicznym jako dyrektor generalny ds. marketingu w regionie EMEA, a także nadzorował integrację po fuzji. W tym czasie odegrał kluczową rolę we wdrażaniu strategii transformacji OMRON Value Generation 2020 (VG2.0), pomagając producentom w osiągnięciu elastycznej, wydajnej i zrównoważonej produkcji poprzez wdrożenie koncepcji „innovative-Automation”.

„Bardzo się cieszę z nowej roli. Moim celem jest pomyślne wdrożenie i realizacja pierwszych etapów długoterminowego planu strategicznego OMRON na rok 2030 w regionie EMEA, ponieważ nadal odkrywamy nowe sposoby na pozytywne wpływanie na życie ludzi na całym świecie. Nasze podstawowe technologie w zakresie wykrywania, sterowania, robotyki i sztucznej inteligencji umożliwiają producentom dostosowanie ich produkcji do obecnych i przyszłych wyzwań” — podkreśla Colás.

Firma OMRON dąży do dalszego rozwoju swoich inicjatyw w zakresie ochrony środowiska, a sprostanie wyzwaniom związanym ze zmianami klimatycznymi i recyklingiem zasobów określiła jako jedne z najważniejszych kwestii, w które należy się zaangażować. „OMRON stale bada nowe horyzonty, a zrównoważone innowacje oparte na potrzebach społecznych znajdują się w DNA firmy od momentu jej założenia w 1933 r.” — podsumowuje Colás.

Pochodzący z Hiszpanii Colás ukończył studia inżynierskie w dziedzinie telekomunikacji na Uniwersytecie Alcalá de Henares oraz studia magisterskie w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem (MBA) w Instituto de Empresa (IE Business School) w Madrycie.

Swoją nową rolę Colás przejął 21 lutego 2022 r. i podlega Juntcie Tsujinagiemu, prezesowi Industrial Automation Company w OMRON Corporation. 

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn