Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do OMRON przedstawia ultrakompaktowy sieciowy czytnik kodów z serii V440-F o wysokiej rozdzielczości

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

OMRON przedstawia ultrakompaktowy sieciowy czytnik kodów z serii V440-F o wysokiej rozdzielczości

OMRON rozszerza gamę urządzeń MicroHAWK o model V440-F, który doskonale nadaje się do odczytu dużej liczby kodów w szerokim polu widzenia, a także do stosowania z większej odległości i odczytywania miniaturowych kodów kreskowych.

Firma OMRON ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego czytnika kodów kreskowych V440-F, aby pomóc producentom w szybkim i wydajnym odczytywaniu nawet najmniejszych kodów oraz w osiągnięciu celów związanych z identyfikowalnością, takich jak zabezpieczenie łańcucha dostaw i maksymalizacja ogólnej efektywności sprzętu (OEE).

Kompaktowa seria V440-F zapewnia wysoką dokładność i elastyczność w zakresie konfiguracji dzięki połączeniu zaawansowanej technologii odczytu opracowanej przez OMRON MICROSCAN SYSTEMS oraz technologii rejestracji obrazu stworzonej przez OMRON SENTECH — oba te podmioty stały się częścią grupy OMRON w 2017 roku.

V440-F to czytnik kodów kreskowych o wysokiej rozdzielczości z możliwością konfiguracji na bieżąco. Umożliwia on równoczesny odczyt dziesiątek miniaturowych kodów kreskowych w zastosowaniach, w których w polu widzenia znajduje się wiele produktów z kodami kreskowymi. Ten niezwykle elastyczny i kompaktowy czytnik można również skonfigurować do odczytu z dużej odległości, do wyszukiwania wielu kodów w szerokim polu widzenia lub do odczytywania kodów na częściach poruszających się z dużą prędkością. Dzięki tym opcjom konfiguracji urządzenie doskonale nadaje się do odczytu jednego lub wielu kodów podczas pakowania produktów albo w trakcie montażu, gdy czytnik znajduje się poza obszarem roboczym operatora.

Intuicyjny i sprawdzony interfejs użytkownika WebLink umożliwia łatwą konfigurację na samym początku użytkowania i późniejsze dostosowywanie do konkretnych zastosowań. Zaawansowane algorytmy dekodowania zapewniają wysoką wydajność odczytów niezależnie od typu powierzchni (w tym powierzchni przezroczystych i odbijających światło). Technologia Power over Ethernet (PoE) oraz łączność z systemami automatyki przez sieci EtherNet/IP i PROFINET pozwalają uzyskać niezawodną łączność z sieciami automatyki.

Najważniejsze cechy nowego czytnika kodów kreskowych obejmują czujnik o rozdzielczości 5 MP z migawką globalną, dwurdzeniowy procesor obsługujący szybkość rejestracji obrazu na poziomie 35 kl./s oraz opcje montażu obiektywu z wykorzystaniem mocowania C, umożliwiające użycie obiektywów makro i telecentrycznych o szerokim polu widzenia i dużym zasięgu. Zestawy koncentrycznych, punktowych i pierścieniowych oświetlaczy wraz z szeroką gamą przewodów i wsporników ułatwiają instalację kompletnego systemu odczytu kodów. Łączność PoE, EIP i PROFINET przy wykorzystaniu standardów 1000BASE-T i IEEE 802.3 zapewnia niezawodną i przyjazną użytkownikowi integrację danych, a „tryb matrycowy” z uporządkowanymi danymi wyjściowymi obsługuje elastyczną organizację odczytu setek kodów kreskowych jednocześnie.

Docelowo model V440-F można wykorzystać do wszelkich zastosowań związanych z produkcją, logistyką, pakowaniem lub montażem, w których wymagane jest szerokie pole widzenia.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: industrial.omron.pl/v440-f

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn