Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Nowa niskonapięciowa aparatura przełączająca (LVSG), zabezpieczenia obwodów i gniazda z technologią Push-In Plus

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nowa niskonapięciowa aparatura przełączająca (LVSG), zabezpieczenia obwodów i gniazda z technologią Push-In Plus

Idealne do środowisk występowania silnych drgań, uzupełnienie największej w branży oferty rozwiązań w zakresie szafek*.

Wraz z wprowadzeniem szóstej fali naszych urządzeń sterowania automatyką przemysłową przedstawiamy 237 nowych modeli w 6 kategoriach: niskonapięciową aparaturę przełączającą serii J7KC, J7TC, J7MC, J7KCA i J7KCR (LVSG), zabezpieczenia obwodów elektrycznych DC serii S8V-CP oraz gniazdo PTF-XX-PU do przekaźników LY z technologią Push-In Plus.

Nasze produkty Value Design mają za zadanie dostarczyć kompletne rozwiązanie producentom szafek sterowniczych, zapewniając jednocześnie oszczędność miejsca, zmniejszenie obciążenia pracą oraz całkowitego kosztu posiadania. W tym celu wprowadziliśmy rozwiązanie do szafek, ujednoliconą konstrukcję i rozmiar wyposażenia szafek sterowniczych, a także zastrzeżoną przez nas technologię okablowania Push-In Plus. Nasze rozwiązanie LVSG oferuje kompletny pakiet do szerokiej gamy zastosowań silników w każdej branży, a technologia Push-In Plus została opracowana z myślą o środowiskach występowania silnych drgań. Mocne trzymanie sprężyny zapewnia idealne połączenie przewodu w każdej sytuacji.

Od momentu wprowadzenia na rynek linii produktów powstałej w oparciu o wspólną platformę projektową w kwietniu 2016 r. rozszerzyliśmy naszą ofertę, liczącą teraz 17 250 modeli w 53 kategoriach, a tym samym będącą największą gamą w branży. Produkty te zostały wdrożone na pierwszej linii produkcji w ponad 15 000 światowych firmach, co między innymi przyczyniło się do zmniejszenia rozmiaru szafki sterowniczej o około 30% oraz skrócenia czasu potrzebnego na podłączenie o połowę.

Obecnie oferta obejmuje niemal wszystkie urządzenia potrzebne do paneli sterowania — od sterowników i timerów aż po aparaturę przełączającą. Dzięki wprowadzeniu serii LVSG firma Omron zapewnia 80% wszystkich podzespołów potrzebnych do szafki.

Przegląd nowych produktów:

Niskonapięciowa aparatura przełączająca: J7KC, J7TC, J7MC, J7KCA i J7KCR

Niskonapięciowa aparatura przełączająca z technologią Push-In Plus to idealne rozwiązanie dla zastosowań związanych z silnikami, w tym przenośników i pomp, na przykład w zakresie linii montażowych płytek drukowanych, maszyn pakujących i obrabiarek.

Ujednolicona konstrukcja szafek sterowniczych przyczyniła się do zwiększenia wydajności produkcji klienta poprzez ograniczenie prac projektowych w początkowej fazie projektowania, a także prac konserwacyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu oszczędności miejsca.

* Największe w branży: kategorie wyposażenia szafek sterowniczych Na podstawie badań firmy OMRON przeprowadzonych we wrześniu 2019 r.

Specyfikacje urządzeń LVSG:

 • Metoda podłączenia: blok zaciskowy z technologią Push-In Plus
 • Główna oferta: stycznik magnetyczny (J7KC), termiczny przekaźnik przeciążeniowy (J7TC), przekaźnik pomocniczy (J7KCA), ręczny rozrusznik silnika (J7MC), magnetyczny stycznik odwracający (J7KC-R)
 • Odpowiedni silnik: AC-3, klasa maks. 2,2 kW (240 V AC), maks. 5,5 kW (440 V AC)

LVSG-J7xx prod

Zabezpieczenia obwodów elektrycznych DC: S8V-CP

Zabezpieczenia obwodów elektrycznych DC serii S8V-CP obsługują gałęzie obciążenia 24 V DC i zapewniają niezawodną ochronę każdej z nich. W porównaniu z ogólnymi termiczno-magnetycznymi zabezpieczeniami obwodu modele obsługujące 8 odgałęzień mogą zmniejszyć szerokość o około 70%. Ponadto możliwe jest niezawodne wyzwalanie przy użyciu obwodów elektronicznych. Znamionowy prąd wyjściowy można zmieniać w zakresie od 2 do 10 A, co umożliwia reagowanie na nagłe zmiany konstrukcyjne. Bloki zacisków Push-In Plus przyczyniają się do zmniejszenia liczby prac związanych z okablowaniem oraz do redukcji rozmiarów wyposażenia.

Specyfikacje zabezpieczeń S8V-CP:

 • Metoda podłączenia: blok zaciskowy z technologią Push-In Plus
 • Specyfikacja odgałęzień:8 wyjść, 4 wyjścia, 4 wyjścia zgodne z UL, klasa 2
 • Napięcie znamionowe:24 V DC • Znamionowy prąd wyjściowy (zmienny):2 A, 3 A, 4 A, 6 A, 8 A i 10 A
 • Znamionowy prąd wyjściowy (stały): 3,8 A DC (wyjście zgodne z UL, klasa 2)

S8V-CP-lineup prod

Gniazda z technologią Push-In Plus: PTF-□□-PU

Gniazda z technologią Push-In Plus serii PTF-□□-PU zostały dodane do serii gniazda PTF dla przekaźników LY Bi-power, aby ograniczyć liczbę przewodów i konieczność prac konserwacyjnych. Wprowadzenie tego gniazda umożliwiło montaż przekaźników G2RS, MY i LY firmy Omron na gniazdach Push-In Plus poprzez zastosowanie ujednoliconej metody okablowania i narzędzi, co przyczyniło się do zwiększenia wydajności.

Dane techniczne

 • Metoda podłączenia: blok zaciskowy z technologią Push-In Plus
 • Wymiary modelu 2-biegunowego: szer.: 24,8 mm, gł.: 70,1 mm, wys.: 90 mm
 • Wymiary modelu 4-biegunowego: szer.: 43,4 mm, gł.: 52,1 mm, wys.: 90 mm
 • Ciągły prąd przewodzenia:10 A
 • Odpowiednie produkty:przekaźniki LY Bi-power, termostaty elektroniczne G3H/G3HD, G9H SSRs, E5L

PTF-xx-PU-sockets prod
Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn