Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Znacząca redukcja kosztów konserwacji maszyn zautomatyzowanych

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Znacząca redukcja kosztów konserwacji maszyn zautomatyzowanych

Nowy dostęp zdalny i sterowanie HMI.

Seria NB jest obecnie wyposażona w VCN, FTP i dodatkowe funkcje umożliwiające eksportowanie i importowanie plików CSV oraz dynamiczne, zdalne zmienianie obiektów graficznych

Firma Omron uaktualniła swoją niezwykle popularną serię HMI NB, wprowadzając nowe, zaawansowane funkcje dostępu zdalnego i sterowania. Oznacza to możliwość zbierania danych procesowych i zmieniania parametrów maszyny/receptur szybciej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej i z dowolnego miejsca na świecie, jak również wyświetlania ekranów HMI przy użyciu preferowanego urządzenia z systemem Android lub IOS. „To doskonały przykład zaangażowania firmy Omron w ciągłe wspieranie i rozwój serii NB, a co za tym idzie zapewnienia prawdziwie przyszłościowego rozwiązania HMI”, powiedział Roberto Zenoni, menedżer ds. marketingu produktów na rynku europejskim z grupy automatyki kompaktowej firmy Omron.

Globalna konserwacja — jedna centralna lokalizacja

Nowe funkcje zdalnego sterowania pokazują inżynierom konserwacji w centrum obsługi dokładnie to, co widzi operator lokalny. Dzięki temu mogą oni natychmiast rozwiązywać problemy, bez marnowania czasu na podróże. Mogą nawet zdalnie aktualizować grafikę HMI bez przerywania operacji maszyny. Nowe funkcje dostępu zdalnego uzupełniają istniejące, konwencjonalne funkcje przeglądarek internetowych i zapewniają jeszcze więcej możliwości szybkiej konserwacji, łatwej aktualizacji i wyższej produktywności.

Przyjemne programowanie

Seria NB jest nie tylko wyposażona w wiele funkcji, ale także obsługuje szeroką gamę zaawansowanych poleceń makro, które umożliwiają łatwe tworzenie aplikacji dla szerokiej gamy maszyn używanych w branży opakowaniowej, spożywczej, tworzyw sztucznych i tekstylnej. Seria NB to doskonałe uzupełnienie sterowników Omron Controller NJ/NX i CP/CJ, jak również sterowników bezpieczeństwa G9SP, falowników, regulatorów temperatury, łączności bezpośredniej (szeregowej i Ethernet), a także umożliwia łączność wieloprotokołową z urządzeniami producentów innych niż Omron.

Atrakcyjny wygląd

Dostępnych jest wiele czcionek i kolorów, które umożliwiają tworzenie atrakcyjnych ekranów, wyraźnie wskazujących różne stany i priorytety. Ekrany są zawsze łatwe do odczytu dzięki wyraźnemu podświetleniu LED i szerokiemu kątowi wyświetlania. Dostępne są ekrany o różnych przekątnych, od 3,5 do 10,1 cala, dzięki czemu informacje nigdy nie zachodzą na siebie i są zawsze czytelne.

Wygodna obsługa

Elastyczne funkcje projektowania, takie jak symulacje offline i online, ułatwiają i uprzyjemniają producentom maszyn tworzenie ekranów. Ogromną zaletą dla inżynierów konserwacji jest obsługa pamięci USB i nowe funkcje zdalnego sterowania, które zapewniają znaczną oszczędność czasu i umożliwiają pracę z optymalną efektywnością, a płynne animacje, elastyczna obsługa okien i obsługa szerokiej gamy języków podnoszą jakość i komfort użytkowania urządzeń serii NB z punktu widzenia operatorów maszyn.

Wszystkie funkcje tworzą przyszłościowe rozwiązanie HMI

„Seria NB zawsze była preferowanym wyborem dla producentów maszyn z całego świata”, powiedział Zenoni. „Teraz, dzięki nowym funkcjom zdalnego sterowania, te wszechstronne i niewielkie urządzenia HMI dają producentom dodatkowy argument za wybraniem maszyn wyposażonych w to rozwiązanie — znacznie zredukowany koszt konserwacji i najwyższy poziom produktywności.”

Kliknij tutaj, aby wyświetlić instrukcje obsługi związane z urządzeniami serii NB.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn