Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Przedstawiamy najbardziej zaawansowany na świecie system 3D AOI:

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Przedstawiamy najbardziej zaawansowany na świecie system 3D AOI: nasza nowa seria S10 to najlepsze rozwiązanie dla nowych wyzwań stojących przed producentami — „system inspekcji nieobsługiwany przez ludzi”

Branża automatyki stale się rozwija i nie jest tajemnicą, że dzisiejsze środowisko produkcyjne jest bardzo złożone! Cieszmy się zaufaniem do naszej marki od prawie 90 lat, a od 35 lat jesteśmy światowym liderem w zakresie rozwiązań automatyzacji i zautomatyzowanych systemów kontroli optycznej. Z dumą przedstawiamy nową serię S10 — pierwszy na świecie system działający w pełnej gamie kolorów, oferujący wyjątkowe połączenie rozwiązań do zastosowań ogólnych i dostosowanych do konkretnych zastosowań. Seria S10 umożliwia elastyczną produkcję, stanowi odpowiedź na niedobory siły roboczej i wyższe wymagania w zakresie jakości produkcji.

100% poziom wykrywania kształtu lutowania dzięki unikalnemu oświetleniu MDMC i projektorom MPS:

Dostępne są nowe technologie, które umożliwią rozwój Twojej działalności oraz sprostanie pilnym i zmiennym wymaganiom rynku. W celu przezwyciężenia ograniczeń obecnej technologii automatycznej kontroli optycznej 3D (AOI), nasze opatentowane rozwiązanie łączy w sobie najbardziej zaawansowany system oświetlenia, kompleksowy system przetwarzania obrazu i w pełni trójwymiarowy system rejestracji danych oraz pozwala na uzyskanie najwyższej jakości procesu kontroli lutowania. Precyzyjna rekonstrukcja kształtu lutowania umożliwia uzyskanie produktów pozbawionych wszelkich wad. Połączenie z szybkim systemem 3DCT-AXI pomaga w końcowym procesie kontrolowania jakości, a systemy kontroli 3D AOI i 3D AXI przyczyniają się do znacznych oszczędności w zakresie robocizny. Eliminacja cieni i drugorzędnych odbić w 4-kierunkowych projektorach MPS umożliwia stabilną kontrolę drobnych części i zapewniają widoczność nawet spoiwa lutowniczego na złączu.

s1080 features tab 5 images misc

Sprostaj przyszłym wymaganiom dzięki naszej koncepcji „5-Zero” w zakresie inteligentnych, zintegrowanych i interaktywnych rozwiązań.

Przemysł znajduje się na progu czwartej rewolucji przemysłowej. Po automatyzacji przychodzi digitalizacja produkcji. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów społecznych i stawianie czoła wyzwaniom, jakie można znaleźć na halach produkcyjnych.

Opracowujemy wiele niezawodnych narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję (SI), które pomagają stawiać czoła wyzwaniom, z jakimi mierzą się nasi klienci, np. niewykrytym wadom i/lub zarządzaniem dużą ilością danych do modeli uczenia maszynowego podczas korzystania z SI do przeprowadzania kontroli.

Poprzez kontrolowanie wszystkich elementów, od pozyskiwania obrazów za pomocą SI po tworzenie i testowanie modeli, zapewniamy kompleksowe wsparcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości związane z wprowadzeniem SI i które spełnia potrzeby hali produkcyjnej.

Nasza koncepcja produkcji o wysokiej wartości „5-Zero” oznacza:

  • Zero ograniczeń konstrukcyjnych PCB
  • Zero odrzuconych/pominiętych elementów
  • Zero nauki programu
  • Zero przestojów
  • Zero wad

Odkryj VT-S1080, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji dzięki systemowi M2M, który skupia się na wysokiej jakości i realizacji nieobsługiwanych przez ludzi procesów inspekcji, a także przyczynia się do ograniczenia nakładów pracy oraz umożliwia konserwację zapobiegawczą.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn