Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Przedstawiamy serię V275 — doskonałe rozwiązanie kontroli etykiet dla producentów wykorzystujących drukarki termiczne Zebra

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Przedstawiamy serię V275 — doskonałe rozwiązanie kontroli etykiet dla producentów wykorzystujących drukarki termiczne Zebra

W branży medycznej, spożywczej, motoryzacyjnej, czy też pakowanych produktów konsumenckich, kluczowym aspektem jest zapewnienie odpowiedniej treści etykiet produktów i opakowań, a także ich czytelności i zgodności z wymaganiami w zakresie jakości. W przeciwnym razie przedsiębiorstwa mogłyby ponieść odpowiedzialność za naruszenie bezpieczeństwa konsumentów i podlegać kosztownym wezwaniom do wycofania produktów lub karom.

Wielu producentów wykorzystujących drukarki termiczne Zebra do drukowania etykiet potrzebuje systemu kontroli, który nie tylko współpracuje z tymi drukarkami, ale także jest całkowicie zgodny z wymaganiami normy ISO 15426. Zintegrowany z drukarką system kontroli etykiet i kodów kreskowych z serii V275 firmy OMRON to jedyny produkt na rynku, który spełnia obie potrzeby.

Seria V275 spełnia wszystkie potrzeby z zakresu kontroli etykiet w wydajny sposób

Żaden producent nie chce systemu kontroli, który drastycznie spowalnia proces produkcji. Model V275 rozwiązuje ten problem, a także weryfikuje jakość kodów kreskowych 1D i 2D przy normalnej szybkości drukowania zgodnie z normami ISO 15415, ISO 15416 i GS1, jednocześnie sprawdzając czytelność zawartości pod kątem dokładności i jakości druku za pomocą narzędzi do optycznego rozpoznawania (OCR), sprawdzania (OCV) i wykrywania skaz.

Model V275 został wyposażony przejrzysty interfejs użytkownika sieci Web do konfiguracji, podglądu etykiet w czasie pracy, archiwizacji danych, zarządzania użytkownikami i wielu innych operacji. Obsługuje ciągły druk i odrywanie pojedynczych etykiet oraz ich odklejanie i podawanie. Umożliwia też podłączenie wielu drukarek do jednego komputera lub serwera w celu zminimalizowania kosztów inwestycji w sprzęt oraz uproszczenia zarządzania danymi w przypadku instalacji wielodrukarkowych.

v275 printing feature-tab 1737x1158px prod

Prosty sposób na osiągnięcie pełnej zgodności z przepisami

Dzięki niezwykle dokładnej, zautomatyzowanej kontroli tysięcy etykiet dziennie model V275 ułatwia śledzenie gotowych produktów i etykietowanych materiałów produkcyjnych w całym łańcuchu dostaw. Ponadto znacznie zmniejsza ryzyko wprowadzenia na rynek niewłaściwych lub niskiej jakości etykiet.

Ten fabrycznie wbudowany system opiera się na doświadczeniu firmy OMRON w zakresie zachowania przez globalne firmy zgodności z przepisami, takimi jak normy UE MDR, UE FMD, FDA, EPA i US DOT, a także wymaganiami branżowymi AIAG, GS1 i ISO. System umożliwia wykrywanie m.in. wad etykiet urządzeń medycznych, zestawów, podzespołów motoryzacyjnych, części montażowych i pojazdów.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn