Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Najważniejsze informacje z targów Hannover Messe 2018

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Najważniejsze informacje z targów Hannover Messe 2018

Na stoisku firmy OMRON skupiliśmy się głównie wokół innowacyjności procesów produkcyjnych i ich elastyczności. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń!

Fabryka przyszłości dostępna już dziś

Prezentując nasze podejście innovative-Automation!, skupiamy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań do procesów produkcyjnych. Założenie to opieramy na trzech filarach: integracja, inteligencja i interaktywność. Dzięki bezproblemowej integracji różnych technologii, bardziej inteligentnemu wykorzystywaniu danych i harmonijnej interakcji ludzi z maszynami rozwiązania w dziedzinie automatyki są projektowane z myślą o wprowadzaniu przyszłościowych rozwiązań do już istniejących fabryk.

Fabryki przyszłości muszą działać w bardziej elastyczny sposób, umożliwiając szybsze zmiany profilu produkcji i krótsze przebiegi. Najważniejszym celem elastycznej produkcji jest „partia 1”, dzięki której możliwe jest dostarczanie spersonalizowanych produktów ze sprawnie działającej i zintegrowanej linii produkcyjnej.

Hannover Messe 2018 highlights
  • Hannover Messe 2018 highlights

    Hannover Messe 2018 highlights

    This year's Hannover Messe was a blast! Watch World Cup Champion Dimitrij Ovtcharov play with Forpheus, Flexible production up to lot size 1, the future of autonomous driving and AI at the machine level. See you next year at HMI!

    02:59

Rozwój innowacyjnej technologii uczenia się

Innovative-Automation! zapewnia synergię między sprawdzonymi podstawowymi umiejętnościami w zakresie technologii WYKRYWANIA I STEROWANIA + MYŚLENIA, umożliwiając producentom wytwarzanie indywidualnie dostosowanych produktów dzięki elastycznej linii produkcyjnej, jak również uzyskiwanie wyższej ogólnej wydajności, najwyższego stopnia bezpieczeństwa i najlepszej jakości. FORPHEUS, robot 4. generacji do nauki gry w tenisa stołowego, zaprezentował harmonijne współdziałanie między maszyną i człowiekiem, w tym przypadku Dimitrijem Ovtcharovem, mistrzem gry w tenisa stołowego. FORPHEUS wykorzystuje technologię uczenia się SI i synchroniczne sterowanie, które pozwalają mu stosować trzy nowe umiejętności. Może już serwować, przewidywać odbicia, np. ścięcia, i motywować graczy, reagując na wyniki w trakcie gry.

Zdjęcie Dimitrija i FORPHEUSA zostało wybrane przez MSN zdjęciem dnia!

Pierwszy raz zaprezentowaliśmy w kokpicie nasz czujnik monitorowania zachowań kierowcy w celu przedstawienia innowacyjnego rozwiązania umożliwiającego autonomiczną jazdę. Czy wiesz, że samochód może kontrolować Twoją czujność i kondycję fizyczną, a także na podstawie zebranych informacji zapewnić bezpieczne poruszanie się po drodze?

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, pracownikom i dziennikarzom!

hannover messe newspri peop
Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn