Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON wprowadza prawdziwą ewolucję produkcyjną do fabryk na targach Hannover Messe 2022

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON wprowadza prawdziwą ewolucję produkcyjną do fabryk na targach Hannover Messe 2022

Automatyzacja wykraczająca poza możliwości człowieka, zaawansowana współpraca między ludźmi i maszynami oraz przyspieszenie transformacji cyfrowej w zakładach produkcyjnych pomogą producentom w osiągnięciu elastycznej, wydajnej i zrównoważonej produkcji. Odwiedź firmę OMRON na targach Hannover Messe 2022 (od 30 maja do 2 czerwca) w hali nr 9, stoisko F24.

Podczas targów Hannover Messe 2022 firma OMRON zademonstruje przyszły kształt rozwiązania „i-Automation” — innowacyjnej koncepcji produkcyjnej firmy OMRON — wyznaczającego kierunek rozwoju produkcji w następnej dekadzie. Na stoisku, które ma nową konstrukcję przypominającą prawdziwą fabrykę, firma OMRON wprowadza do życia innowacje przeznaczone do miejsca pracy, odzwierciedlając trzy filary koncepcji automatyzacji: inteligentną, zintegrowaną i interaktywną automatyzację. Zgodnie ze swoją misją, firma OMRON opracowuje rozwiązania automatyki przemysłowej, które poprawiają jakość życia i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa. 

„Obecnie producenci na całym świecie muszą odnowić i rozwinąć produkcję, aby dostosować się do warunków panujących po pandemii COVID-19” — komentuje Fernando Colas, nowo mianowany dyrektor generalny działu automatyki przemysłowej w regionie EMEA. „Oprócz reagowania na innowacje technologiczne oraz zmiany w produktach i metodach produkcji musimy skupić się na celach zrównoważonego rozwoju (SDG), dywersyfikacji wartości ludzkich i dobrym samopoczuciu pracowników” — kontynuuje Colas. Stoisko firmy OMRON na targach Hannover Messe będzie skupiać się na zapewnieniu elastycznej produkcji, a także na zagwarantowaniu bezpieczeństwa pracowników, jakości produktów i zrównoważonego rozwoju. 

Goście mogą zapoznać się z rozwiązaniami opartymi na robotyce, kontroli wizyjnej, szybkiej i precyzyjnej technologii sterowania, sztucznej inteligencji i danologii, które umożliwiają wprowadzanie innowacji w zakładach produkcyjnych, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na pracy twórczej. Oprócz tego, zapewniając równowagę między wydajnością i energooszczędnością, firma OMRON przyczynia się do tworzenia innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, które spełniają szybko zmieniające się potrzeby rynkowe i jednocześnie uwzględniają globalne środowisko. 

„W firmie OMRON jesteśmy również bardzo podekscytowani możliwością udziału w projektach promujących zrównoważoną mobilność w Europie, zwłaszcza w zakresie elektryfikacji, technologii ogniw paliwowych i systemów ADAS (Advanced Driver Assistance Systems)” — komentuje dr Klaus Kluger, dyrektor generalny regionu wschodnioeuropejskiego. „Odwiedź nas, aby porozmawiać o tym, jak nowatorska automatyzacja może być podstawą przyszłościowych procesów produkcyjnych w branży motoryzacyjnej. Możesz również zobaczyć, jak nasza innowacyjna technologia automatyki jest stosowana w praktyce w produkcji ogniw paliwowych na stoisku firmy Dassault w hali nr 4, stanowisko 34”.

hannover messe fcard logo

Inteligentna linia produkcyjna

Jednym z przykładów innowacyjnej automatyzacji, zaprezentowanej po raz pierwszy na targach w Europie, jest nowa inteligentna linia produkcyjna firmy OMRON. Jest to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów sterowania, informacji i produkcji, które wspierają wydajny montaż i produkcję wysokiej jakości. Ta koncepcja została przetestowana i wdrożona w fabrykach firmy OMRON w Japonii oraz w Szanghaju w Chinach jako system umożliwiający osiągnięcie harmonii między pracownikami i maszynami. Przyspieszone szkolenie pracowników i przekazywanie wiedzy, produkcja bez wad i zwiększona wydajność organizacji pracy to tylko trzy bezpośrednie korzyści, które po wdrożeniu nowego podejścia do sterowania linią produkcyjną w szczególności docenią producenci obsługujący zastosowania o wysokim poziomie zróżnicowania produktowego i niskiej powtarzalności produkcji (HMLV). Odwiedź firmę OMRON na targach Hannover Messe 2022 (od 30 maja do 2 czerwca) w hali nr 9, stoisko F24. 

Odwiedź targi Hannover Messe 2022

hannover messe cell-line system 1 fcard event
Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn