Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Targi Hannover Messe 2019: harmonia między człowiekiem a maszyną

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Targi Hannover Messe 2019: harmonia między człowiekiem a maszyną

Na tegorocznych targach Hannover Messe przedstawimy inteligentne, zintegrowane i interaktywne systemy automatyki przemysłowej, w tym inteligentne roboty i rozwiązania w zakresie sztucznej inteligencji, które zapewniają niezrównaną wydajność i elastyczność pracy. Zapraszamy do hali nr 9, stoisko F24.

Jak zwiększyć wydajność dzięki sztucznej inteligencji i robotyce? W jaki sposób utrzymać konkurencyjność firmy i jednocześnie zapewnić poprawę bezpieczeństwa i jakości? Odwiedzający targi Hannover Messe, jedne z największych na świecie pokazów handlowych, które odbędą się w dniach 1–5 kwietnia 2019 roku, będą mieli okazję poznać odpowiedzi na te pytania przy stoisku F24 w hali nr 9, gdzie innowacyjna interakcja człowieka z maszyną będzie jednym z kluczowych tematów.

Nasza koncepcja innovative-Automation! przedstawia całościowe podejście do przyszłościowego rozwiązania w postaci elastycznych linii produkcyjnych. Zaprezentowany zostanie również zmodernizowany, wyposażony w sztuczną inteligencję robot Forpheus, szkolący do gry w tenisa stołowego, nowe rozwiązanie do podnoszenia pojemników w dziedzinie robotyki, które łączy działanie robota współpracującego, robota mobilnego oraz systemu wizyjnego 3D, jak również pierwszy na świecie sterownik maszyny wykorzystujący technologię SI.

Elastyczne rozwiązania do coraz większych wyzwań przemysłowych

„Producenci muszą zadbać o najwyższy stopień jakości oraz kompleksowość śledzenia całej linii produkcyjnej i łańcucha dostaw, jak również zapewnić jeszcze większą elastyczność, prędkość i dopasowanie produkcji do potrzeb konsumentów. Ponadto stoją oni przed wyzwaniem ustabilizowania kwestii zewnętrznych, takich jak niedobór wykwalifikowanej siły roboczej, potrzeba zrównoważonego rozwoju oraz zaostrzenie wymogów prawnych dotyczących procesów produkcyjnych i celów biznesowych. Na tej właśnie płaszczyźnie rozwiązania technologiczne firmy Omron znajdują swoje zastosowanie: zajmujemy się uwalnianiem i wspomaganiem potencjału ludzkiego”, mówi dr Klaus Kluger, dyrektor generalny regionu wschodnioeuropejskiego w firmie Omron.

„Głównym tematem tegorocznych targów Hannover Messe jest komunikacja sieciowa ludzi i maszyn w erze sztucznej inteligencji. Dlatego też firma Omron zaprezentuje ofertę innowacyjnych rozwiązań, w tym sterownik SI oparty na wykrywaniu krawędzi, który przyspiesza gromadzenie, interpretację i inteligencję danych, jak również harmonizuje interakcję ludzi z maszynami oraz umożliwia zwiększenie elastyczności produkcji”, podsumowuje Peter Cusack, dyrektor ds. marketingu strategicznego w firmie Omron.

Zaprezentowanie elastycznej linii produkcyjnej na stoisku umożliwi zwiedzającym prześledzenie całego procesu produkcji, od momentu złożenia zamówienia aż do montażu, testowania i dostarczenia produktu końcowego. Połączenie precyzyjnego sterowania z robotami mobilnymi i współpracującymi zapewnia najwyższy stopień elastyczności linii produkcyjnej, dzięki czemu możliwe jest jeszcze większe dopasowanie produkcji do potrzeb konsumentów, bez konieczności zmiany konfiguracji linii. Firma Omron w kompleksowy sposób przedstawia pionową i poziomą integrację swoich najważniejszych technologii z zakresu wykrywania, bezpieczeństwa, ruchu, robotyki i sterowania, w oparciu o otwarte standardy.

Koncepcja innovative-Automation! zapewnia synergię między sprawdzonymi podstawowymi umiejętnościami firmy Omron w zakresie technologii „Sensing & Control + Think”, umożliwiając producentom optymalizację procesu wytwarzania indywidualnie dostosowanych produktów dzięki elastycznej linii produkcyjnej, jak również uzyskiwanie wyższej ogólnej wydajności oraz największego stopnia bezpieczeństwa i jakości.

Odwiedź nas na targach Hannover Messe 2019 (1–5 kwietnia), w hali nr 9, na stoisku F24.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn