Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Odkryj możliwości kariery w firmie OMRON

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Odkryj możliwości kariery w firmie OMRON

Firma OMRON niedawno uruchomiła międzynarodową stronę poświęconą możliwościom rozwoju zawodowego, na której pojawiają się oferty pracy z całego świata — od programów studenckich po pełnoetatowe stanowiska.

Firma OMRON niedawno uruchomiła międzynarodową stronę poświęconą możliwościom rozwoju zawodowego, na której znajdują się wszystkie informacje na temat perspektyw zawodowych oraz firmy OMRON jako pracodawcy. Prezentowane są różne oferty pracy z całego świata — od programów studenckich po pełnoetatowe stanowiska. Portal rozwoju kariery wpisuje się w naszą misję, w ramach której dążymy do poprawy jakości życia poprzez wprowadzanie zaawansowanych technologii. Ponadto pozwala on zrzeszyć naszą społeczność utalentowanych specjalistów, którzy wesprzeć swoimi umiejętnościami tworzenie istotnych innowacji. Doceniamy naszych pracowników na całym świecie i dajemy temu wyraz, zapewniając im możliwości szkoleniowe, które wspierają ich rozwój i pomagają w rozwiązywaniu problemów społecznych z zastosowaniem zrównoważonych praktyk. Więcej informacji można znaleźć tutaj, na międzynarodowej stronie poświęconej możliwościom rozwoju zawodowego.

Praca w naszej firmie

OMRON Europe to wiodąca na świecie firma z branży zaawansowanej automatyki przemysłowej, która oferuje rozwiązania oparte na technologii „Sensing & Control + Think”. Firma OMRON Europe, której siedziba znajduje się w pobliżu Amsterdamu (Holandia), działa w każdym kraju europejskim i zapewnia najnowocześniejsze produkty i opracowane przez specjalistów rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej dla każdej dziedziny przemysłu. Firma powstała w 1933 roku i zatrudnia około 30 000 pracowników na całym świecie, dostarczając produkty i świadcząc usługi w około 120 krajach i regionach.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn