Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do OMRON prezentuje wizję fabryki przyszłości w zmodernizowanym Centrum Automatyki w Barcelonie

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

OMRON prezentuje wizję fabryki przyszłości w zmodernizowanym Centrum Automatyki w Barcelonie

Pierwsze Centrum Automatyki OMRON w Europie zostało w ostatnim czasie zmodernizowane. W strefie przeznaczonej do prezentacji innowacyjnych rozwiązań, odwiedzający mogą zapoznać się z kompleksowymi systemami automatyki przemysłowej. Obejmują one technologie robotyki, kontroli jakości, elastycznej produkcji i sztucznej inteligencji. Eksperci przedstawiają również metody, które ułatwiają dostosowanie sposobu działania przedsiębiorstwa do zmieniających się potrzeb klientów. Prezentacje związane z konkretnymi zagadnieniami to pierwszy krok do zbudowania wizji fabryki przyszłości.

Niedawno zmodernizowane i rozbudowane Centrum Automatyki w Barcelonie pozwala klientom z regionu EMEA w pełni docenić korzyści wynikające z funkcjonowania skomunikowanej, zautomatyzowanej, inteligentnej fabryki. Zespół złożony z ponad 20 wykwalifikowanych inżynierów współpracuje z Centrami Automatyki OMRON na całym świecie, analizując możliwości zastosowania nowych technologii, m.in. sztucznej inteligencji i przemysłowych urządzeń IoT do budowy rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów. Zespół jest w stanie zademonstrować pełne możliwości innowacyjnych aplikacji firmy OMRON zarówno na miejscu, jak i za pośrednictwem zdalnego połączenia. Ośrodek zajmuje powierzchnię 800 metrów kwadratowych i znajduje się zaledwie 20 minut drogi od międzynarodowego portu lotniczego w Barcelonie.

Experience manufacturing of the future first hand:  Opening of the Automation Center in Barcelona!
  • Experience manufacturing of the future first hand:  Opening of the Automation Center in Barcelona!

    Experience manufacturing of the future first hand: Opening of the Automation Center in Barcelona!

    In its Automation Centres, OMRON Industrial Automation opens the door to the factory of the future, where customers and OMRON engineers jointly develop ideas for innovation projects and exchange ideas in workshops and lectures. The adjoining showroom illustrates the latest developments in the field of automation. The newly updated and expanded Automation Center Barcelona is one of the 37 Automation Centres around the world, and the first in Europe. With the addition of 320m2, the facility now boasts 831m2 of floor space, and enables European customers to truly experience the benefits of having a connected, automated and intelligent factory.

    01:05

Jak mówi Antoni Farràs, dyrektor generalny Centrum Automatyki OMRON w Barcelonie: „Chcemy zainspirować menedżerów firm produkcyjnych, integratorów systemów i konstruktorów maszyn do dostosowywania swoich przedsiębiorstw do zmieniających się potrzeb klientów. Naszym celem jest pomoc firmom w wykorzystaniu możliwości oferowanych przez innowacyjne technologie produkcyjne. To między innymi okazja do zmierzenia się z pojawiającymi się obecnie wyzwaniami i opracowania nowych rozwiązań w odpowiedzi na problemy związane z globalną pandemią – również w celu odzyskania pełnej sprawności działania”.

automation center barcelona innovative applications a fcard sol

Zmodernizowany ośrodek umacnia renomę firmy OMRON jako lidera kompetencji w dziedzinie technologii automatyki przemysłowej, tworzonych z myślą o rozwiązywaniu problemów społecznych, zwiększaniu komfortu codziennego życia i lepszym funkcjonowaniu gospodarki. Dzięki Centrum Automatyki firma OMRON może nadać konkretny kształt koncepcjom automatyzacji i zademonstrować innowacyjne rozwiązania rzeczywistych problemów. Infrastruktura centrum została przygotowana do prezentacji pełnych możliwości nowatorskiej koncepcji OMRON „innovative-Automation!”, która łączy inteligentne, zintegrowane i interaktywne rozwiązania. Obejmuje ona kompleksowy zestaw technologii sterowania, ruchu, kontroli wizyjnej i robotyki, a także projektowanie i usługi świadczone na całym świecie.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z nowej struktury naszego centrum i atrakcyjnych mechanizmów interakcji oferowanych klientom. Możemy zademonstrować nasze kompetencje w roli innowacyjnego partnera w dziedzinie produkcji” — dodał Antoni Farràs.

W celu umówienia wizyty, zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy OMRON.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn