Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Ręczny czytnik z technologią odczytu oznaczeń bezpośrednich V450-H firmy OMRON

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Przedstawiamy ręczny czytnik V450-H DPM firmy OMRON

Firma OMRON, światowy lider w dziedzinie technologii automatyzacji, wprowadziła swoją najnowszą innowację — wyjątkowo wytrzymały ręczny czytnik V450-H. To zaprojektowane od podstaw urządzenie, opracowane specjalnie do odczytu bezpośrednich oznaczeń części (DPM) w zastosowaniach przemysłowych, na nowo definiuje standardy trwałości i wydajności w branży.

W modelu V450-H wykorzystano algorytmy dekodowania X-Mode, które zapewniają niezawodny odczyt wszelkich uszkodzonych, zniekształconych lub problematycznych kodów oznaczonych bezpośrednio z wysoką prędkością dekodowania. Dzięki najlepszej w swojej klasie wydajności i gotowości do natychmiastowego rozpoczęcia pracy użycie tego czytnika w większości zastosowań nie wymaga konfiguracji, zapewniając niezrównaną wygodę dla użytkowników.

Konfiguracja modelu V450-H dla bardziej zaawansowanych zastosowań jest bardzo prosta dzięki interfejsowi użytkownika WebLinkPC. Ten intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs upraszcza proces konfiguracji, czyniąc go bezproblemowym nawet w przypadku wymagających zadań skanowania.

Model V450-H, wyposażony w stację ładującą o stopniu ochrony IP65, umożliwia bezproblemową transmisję i odbiór danych przez Bluetooth w zasięgu do 100 metrów. Bezprzewodowy czytnik wyposażono w akumulator o imponującej pojemności, umożliwiając wykonanie ponad 50 000 skanów przy pełnym naładowaniu, a także we wbudowany wskaźnik stanu akumulatora, który zwiększa wydajność pracy.

Opracowany z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach przemysłowych czytnik V450-H przewyższa wszelkie oczekiwania. Jego solidna obudowa wytrzymuje upadki z wysokości 2,45 m i jest odporna na działanie szerokiej gamy płynów przemysłowych i substancji chemicznych, w tym oleju silnikowego i płynu hamulcowego. Ta wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność i niezawodność w wymagających warunkach pracy.

Ręczny czytnik V450-H DPM firmy OMRON sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań w różnych sektorach, w tym w produkcji, logistyce i motoryzacji. 

Dowiedz się więcej o modelu V450-H.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn