Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Nowy robot mobilny LD-250 zdolny przenosić ładunek o masie do 250 kg

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nowy robot mobilny LD-250 zdolny przenosić ładunek o masie do 250 kg

Pierwsze w branży rozwiązanie sterowania różnymi typami robotów mobilnych za pomocą jednego systemu.

Nowy robot mobilny LD-250 firmy Omron może poradzić sobie z ładunkiem o masie 250 kg. Ten model to najsilniejsze i najnowsze uzupełnienie naszej serii robotów mobilnych LD.

W połączeniu z Fleet Manager, który jako pierwszy w branży umożliwia sterowanie wieloma robotami mobilnymi o różnym udźwigu za pomocą jednego systemu, pomaga on w stworzeniu bardziej elastycznego i zoptymalizowanego autonomicznego systemu transportu materiałów.

Nowy model LD-250 może być używany do transportu dużych podzespołów samochodowych, takich jak bloki przekładni, czy wielkogabarytowych opakowań. Aby zoptymalizować system autonomicznego transportu materiałów, nasze rozwiązanie Fleet Manager jako pierwsze w branży pozwala sterować zróżnicowaną flotą składającą się z maksymalnie 100 mobilnych robotów firmy Omron, niezależnie od ich ładowności i możliwości roboczych. System umożliwia zarządzanie ruchem, akumulatorami i nawigacją pojazdów.

Bigger, stronger, better: new LD-250 mobile robot from Omron moves payloads up to 250kg
  • Bigger, stronger, better: new LD-250 mobile robot from Omron moves payloads up to 250kg

    Bigger, stronger, better: new LD-250 mobile robot from Omron moves payloads up to 250kg

    The new LD-250 mobile robot from Omron can handle a payload of 250kg and is the strongest and newest addition to our LD series of mobile robots. Together with the Fleet Manager, which for the first time in the industry enables the control of multiple mobile robots with different payloads through one system, it will help realize a more flexible and optimized autonomous material transport system.

    02:37

Najważniejsze cechy nowego robota LD-250:

Większa ładowność i bardziej wytrzymała konstrukcja: dzięki ładowności 250 kg model LD-250 stanowi imponujące uzupełnienie serii robotów LD.

Model LD-250 ma solidniejsze powłoki metalowe, które są odporne na przypadkowe uderzenia z zewnątrz i lepiej sprawdzają się w bardziej wymagających zadaniach. Dzięki temu robot nadaje się idealnie na przykład do transportu przedmiotów o dużych wymiarach, takich jak bloki przekładni, fotele czy wiązki przewodów w przypadku branży motoryzacyjnej, a także wielkogabarytowych opakowań w przypadku branży spożywczej.

Bardzo zróżnicowana flota: dzięki wiodącemu w branży systemowi Fleet Manager użytkownicy mogą łatwo zarządzać zróżnicowanymi flotami urządzeń mobilnych, wliczając w to nawet 100 robotów (także typu LD-250). Urządzeniami można sterować za pomocą jednego systemu, nie martwiąc się o zgodność lub wydajność.

ld-250 311019 6991x d sol

Szybszy zwrot z inwestycji: model LD-250 umożliwia klientom załadunek większej ilości materiałów na mobilnego robota, co pozwala na mniejszą liczbę przejazdów z cięższymi partiami materiału, zwiększając zwrot z inwestycji. Klienci mogą łączyć i dopasowywać do siebie roboty LD, aby stworzyć najbardziej wydajny i elastyczny system transportu materiałów.

Możliwości dostosowania: seria LD to najbardziej elastyczne rozwiązania mobilne dla środowisk przemysłowych. Model LD-250 można z łatwością dostosować do potrzeb klienta za pomocą modułów taśmociągów, systemów kurierskich i adaptacyjnych mechanizmów transportu materiałów. LD-250 wykorzystuje także możliwość dostosowywania flot urządzeń mobilnych firmy Omron za pomocą akcesoriów zwiększających wydajność, takich jak system HAPS*1, lasery boczne czy narzędzia wizyjne do lokalizacji Acuity*2.

Integracja modelu LD-250 z robotami współpracującymi Omron TM otwiera również nowy rynek ciężkich „manipulatorów mobilnych”, które oprócz zadań manipulacyjnych mogą transportować materiały.

Nowy model LD-250 jest już dostępny w naszych biurach sprzedaży na całym świecie.

*1. HAPS: High Accuracy Positioning System (system pozycjonowania o dużej dokładności).

*2. Acuity: opatentowana technologia Acuity zapewnia dodatkowe metody „lokalizacji”, pomagając mobilnemu robotowi dostosować się do często zmieniającego się otoczenia.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn