Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Odkryj nowe oprogramowanie FLOW Core 3.0 firmy OMRON dla flot autonomicznych robotów mobilnych

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON przedstawia oprogramowanie FLOW Core 3.0 przyspieszające zarządzanie flotą i nawigację dla autonomicznych robotów mobilnych

Zaktualizowany pakiet oprogramowania FLOW Core 3.0 zapewnia zaawansowane możliwości konfiguracji, nawigacji i monitorowania wydajności dla autonomicznych robotów mobilnych.

Firma OMRON, lider w dziedzinie robotyki przemysłowej, ogłasza wprowadzenie oprogramowania Fleet Operations Workspace (FLOW) Core 3.0 — platformy nowej generacji zwiększającej możliwości autonomicznych robotów mobilnych (AMR) serii LD i HD, która jednocześnie upraszcza proces integracji i usprawnia zarządzanie flotą. FLOW Core to pojedynczy pakiet oprogramowania służący do koordynacji inteligentnych zadań i harmonogramów ładowania, obsługi zaawansowanej nawigacji i kontroli ruchu oraz do zapewnienia bezproblemowej integracji z systemami IT i OT, takimi jak MES, ERP i WMS. 

Ta nowa wersja zapewnia usprawnia w kilku kluczowych obszarach:

amr flow core 3.0 mobile planner tablet fcard sol

MobilePlanner: aktualizacje w zakresie elastyczności eliminują złożoność map i ułatwiają rozwiązywanie problemów poprzez możliwość dostosowywania obiektów na mapach i grupowania hierarchicznego. Zmiany pozwalają przyspieszyć wdrażanie urządzeń do eksploatacji i zminimalizować czas konfiguracji, nawet w przypadku złożonych zadań, takich jak przypisywanie unikalnych podgrup AMR do zróżnicowanych zachowań w określonych obszarach mapy.

amr flow core 3.0 hybrid fleet fcard sol

Zestaw narzędzi do integracji Integration Toolkit (ITK) 2.0: nowe, konfigurowalne śledzenie pozwala infrastrukturze zakładu na programowe sterowanie flotami AMR i ich bezpieczne monitorowanie. Informacje dotyczące licencji są teraz zawarte w bazie danych ITK, co umożliwia użytkownikom monitorowanie oraz tworzenie powiadomień w zależności od potrzeb.

amr flow core 3.0 iq-home fcard sol

FLOW iQ 3.0: dostarcza inteligentne funkcje, które pozwalają zmaksymalizować czas pracy floty bez przestojów i jej wydajność poprzez zapewnienie wglądu w wydajność akumulatorów oraz potrzeby konserwacyjne. Ukazuje graficzną wizualizację kluczowych danych w kontekście mapy zakładu, w tym Wi-Fi i lokalizacji. Przyspiesza usuwanie awarii w zakładzie dzięki narzędziom wymaganym do utrzymania całodobowej produkcji, jednocześnie mierząc ogólną efektywność sprzętu wyrażoną ilościowo.

amr flow core 3.0 flow iq fcard sol

Wybór poziomu autonomii 2.0: umożliwia użytkownikom dostosowanie ruchu za pomocą zaawansowanych trybów tras: od pojazdów sterowanych autonomicznie (AGV) — bez kosztownej infrastruktury — po ograniczone „okienka” na objazd w celu zapewnienia perfekcyjnej elastyczności tradycyjnych AMR. Dostępny zakres trybów tras zmniejsza liczbę wyjątków dla nawigacji nawet w wąskich przestrzeniach, maksymalizując czas cyklu przy spójnej i wygodnej pracy.

amr flow core 3.0 caps fcard sol

CAPS 3.0: umożliwia dokowanie AMR w stacjach maszynowych i na wózkach za pomocą niepowtarzalnego trybu Precision Drive (Jazda precyzyjna), wykorzystując trasy podejścia pod dowolnym kątem. Za pomocą niestandardowych definicji celów można zminimalizować koszty infrastruktury, zapewniając całkowitą elastyczność w zakresie układu hali produkcyjnej i kształtu ładunku.

OMRON FLOW Core 3.0
  • OMRON FLOW Core 3.0

    OMRON FLOW Core 3.0

    FLOW Core provides the software tools to connect the AMR fleet to the factory’s manufacturing control solution, establish maps, define operational rules, and ensure safe, consistent operation on the factory floor. #omronindustrialautomation

    06:40

Więcej informacji można uzyskać na stronie OMRON Fleet Manager.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn