Platforma typu „wszystko w jednym” |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Platforma typu „wszystko w jednym”

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Platforma typu „wszystko w jednym”

Integracja robotyki, funkcji ruchowych i sterowania logiką sekwencyjną w ramach jednej, wielozadaniowej platformy sterowniczej.

Jednym z najnowszych rozwiązań, które w pełni wykorzystują doświadczenie firmy Omron w dziedzinie automatyki, jest Sysmac. To całkowicie nowy rodzaj sterownika, który łączy EtherCAT z naszym podejściem do automatyki maszyny, zakładającym „jedno oprogramowanie — jedno połączenie”.

Proszę sobie wyobrazić jedno środowisko programowania, symulowania i monitorowania ruchu, logiki sekwencyjnej, robotyki i wizji. Dzięki tej platformie typu „wszystko w jednym” opracowanie i rozwój automatyki maszynowej jeszcze nigdy nie było tak proste.

Więcej informacji na temat Sysmac

Dokumentacja techniczna: rozpoczynanie pracy z robotyką

Nowa seria NJ5 silnej kontroli oferuje otwartość i wydajność w integracji funkcjonalności bezpieczeństwa jakiejkolwiek aplikacji, w tym robotów.

W przeszłości, roboty były kontrolowane wyłącznie przez określone sterowniki robotów. Architekt maszyny może także zdecydować, jak sterować robotem dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkimi innymi częściami, od jednego systemu kontroli, poprzez użycie jednego środowiska programowania, aż po nowe oprogramowanie Sysmac Studio.

Seria NJ5 wykorzystuje najszybszą sieć ruchu na świecie — EtherCAT. System kontroli oblicza kinematykę Delta-3 w przeciągu paru mikrosekund i osiąga najwyższą wydajność w zakresie liczby cykli robotów i powtarzalności. I chociaż zaczęliśmy od dodania funkcjonalności do Delta-3, wsparcie robotyki w serii NJ501 będzie rosnąć w przyszłości: zarówno nowe funkcje dla Delta-3, jak również dla innych rodzajów robotów zwiększy atrakcyjność tego produktu.

Ten artykuł dostarcza podstawowych informacji na temat robotów typu Delta-3 oraz informacji o zespole robotyki firmy Omron zlokalizowanej w Barcelonie, którego członkowie stoją za tym procesem rozwoju.

Więcej opisów aplikacji

eu collage whitepapers 420x170 v2 sol

Białe księgi i artykuły z dziedziny technologii

Naszym klientom oferujemy szeroką, drobiazgową wiedzę w zakresie pakowania. Przez ostatnie 20 lat gromadziliśmy bogate doświadczenia w wielu dziedzinach mających związek z pakowaniem, od zaawansowanej robotyki po kwestie bezpieczeństwa oraz od kontroli temperatury do zapewnienia jakości na linii produkcyjnej.

Czytaj więcej