Zgrzewarka tac z układem napędowym z indeksującymi prętami ruchomymi |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zgrzewarka tac z układem napędowym z indeksującymi prętami ruchomymi

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Zgrzewarka tac z układem napędowym z indeksującymi prętami ruchomymi

Opis maszyny

Puste tace są ładowane przez rozdzielacz opakowań na linię podającą i przenoszone do stacji zamykającej. Proces zamykania polega na zgrzewaniu folii termoplastycznej na krawędziach tac i jest przeprowadzany w próżni lub w atmosferze gazu obojętnego. Przed każdym procesem zgrzewania następuje rozwinięcie nowego kawałka folii, następnie folia jest umieszczana nad tacami i zgrzewana do ich krawędzi, a niewykorzystane resztki są nawijane na specjalną rolkę.

Układ napędowy z indeksującymi prętami ruchomymi

Tace są rozmieszczane na całej długości maszyny przez system transportowy, złożony z poprzecznie ustawionych podajników, zamontowanych w jednakowych odległościach między dwoma bocznymi łańcuchami napędowymi.

Główne grupy funkcyjne maszyny

  1. Indekser z napędem łańcuchowym: pojedynczy przenośnik złożony z poprzecznie ustawionych prętów z dwoma bocznymi łańcuchami napędowymi.
  2. Stacja zgrzewająca: górna pokrywa, w której znajdują się 4 głowice zgrzewające, dolny zbiornik i płyty mostkujące.
  3. Układ podnoszący: dolna forma może zostać podniesiona przez układ pneumatyczny.
  4. Podajnik folii: układ swobodnego ramienia zapewnia kontrolę nad naprężeniem folii; za podawanie folii odpowiada rolka dociskowa z serwonapędem.
  5. Przewijarka zużytej folii: pozostałości materiału, z którego wykonywane są zamknięcia tacy, zostają na powrót nawinięte na trzpień z serwonapędem.

Państwa wymogi w zakresie automatyki — nasze kompletne rozwiązanie

Jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie produkty z zakresu automatyki do maszyn zamykających tace, w tym sterowniki logiczne, sterowniki ruchu lub rozwiązania hybrydowe.

Jesteśmy również w stanie dostarczyć wszystkie silniki, napędy, czujniki położenia, urządzenia zabezpieczające, czujniki temperatury i inne elementy sterujące. Wszystkie te podzespoły są łatwe do zintegrowania i mają najwyższą jakość oraz niezawodność firmy Omron

Łatwe pozycjonowanie osi

Karta regulacji położenia (CJ1W-NC[]81) służy do sterowania wszystkimi napędami maszyny z wbudowaną magistralą EtherCAT, wykorzystywaną jako magistrala ruchu. Kartę wystarczy podłączyć, co eliminuje potrzebę tworzenia skomplikowanego okablowania i indywidualnej parametryzacji. Wszystkie informacje są dostępne za pośrednictwem jednego punktu dostępowego i w jednym programie.

Profil prędkości z krzywą S

Profil prędkości serwonapędów (R88D-KN[]-ECT) może być programowany w sterowniku PLC z wykorzystaniem standardowej biblioteki bloków funkcyjnych PLCopen. Pozwala to dostosować, na przykład, przyspieszanie i zwalnianie podajników do zawartości tacy, aby zapobiec rozlewaniu się płynów na obszar zamykania.

Precyzyjne sterowanie temperaturą gwarantuje idealne zgrzanie

4-pętlowy moduł regulacji temperatury (CJ1W-TC002) niezależnie steruje temperaturą każdej z 4 płyt grzewczych. Regulator 2-PID i funkcja automatycznego dostrajania zapewniają podczas rozruchu odpowiedzi o minimalnym przeregulowaniu oraz właściwe reakcje każdej pętli temperatury na zakłócenia w procesie produkcji.

W wyniku tego powstaje doskonałe zamknięcie z łatwo zdejmowalną folią już od pierwszej tacy.

Właściwy czujnik do właściwych funkcji.

Szeroka gama czujników firmy Omron umożliwia wykrywanie przezroczystych tac (E3X-SD), wykrywanie położenia indeksujących prętów ruchomych (HL-5000 / E3ZM) oraz wykrywanie położeń granicznych ramienia swobodnego (E3F2).

Powiązane z tym rozwiązaniem

Więcej rozwiązań z zakresu automatyzacji