Uszczelniacz tacowy z układem transportowym i ramieniem chwytającym |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Uszczelniacz tacowy z układem transportowym i ramieniem chwytającym

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Uszczelniacz tacowy z układem transportowym i ramieniem chwytającym

Opis maszyny

Uszczelniacze tacowe nakładają na tacę górną folię. Zintegrowana część maszyny — zwykle układ odczepiający — służy do zdejmowania pustych tac. Po napełnieniu tac produktem, zostają one uszczelnione folią. Na końcu uszczelniona taca zostaje przesunięta do kolejnego etapu, najczęściej pakowania pomocniczego.

Układ transportowy z ramieniem chwytającym

W uszczelniaczach tacowych nowej generacji proces pakowania jest przeprowadzany liniowo, od początku do końca. System transportowy przesuwa tace w bardzo delikatny sposób, odpowiadający napełnianiu ciekłymi (półciekłymi) produktami. Maszyna znajdująca się poniżej posiada boczne ramiona chwytające, przeznaczone do transportu tac do i z stacji uszczelniającej.

Główne grupy funkcyjne maszyny

  1. System rozwijania/zwijania warstwy uszczelniającej : warstwa uszczelniająca podawana do stacji uszczelniającej ma odpowiednią długość i naprężenie.
  2. Układ podający tace : podawanie i ustawianie napełnionych tac.
  3. Układ odbierający tace : odbiór uszczelnionych tac i przekazanie do stacji pakowania pomocniczego.
  4. Liniowy układ transportu tac : liniowy układ serwo-ruchowy o napędzie pasowym, który umożliwia łagodne podawanie i odbieranie tac ze stacji uszczelniającej.
  5. Stacja uszczelniająca : główny proces, podczas którego zostaje nałożona na tacę górna folia. Maszyna uszczelniająca tacę z układem transportowym i ramieniem chwytającym

Państwa wymogi w zakresie automatyki — nasze kompletne rozwiązanie

Jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie produkty z zakresu automatyki do maszyn uszczelniających tace, w tym sterowniki logiczne i ruchowe lub hybrydowe.

Jesteśmy również w stanie dostarczyć wszystkie silniki, napędy, czujniki położenia, urządzenia zabezpieczające, czujniki temperatury i inne elementy panelowe. Wszystkie te podzespoły są łatwe do zintegrowania i mają najwyższą jakość oraz niezawodność firmy Omron.

A: Optymalne sterowanie temperaturą podczas uszczelniania

Sterowanie temperaturą podczas uszczelniania ma kluczowe znaczenie. Przy każdej uszczelce forma traci temperaturę, a jej szybkie doprowadzenie do poprzedniego poziomu ma kluczowe znaczenie dla dużej prędkości przerobu. Unikatowy układ sterujący 2-PID firmy Omron z wbudowaną opcją automatycznego strojenia optymalizuje układ pod kątem szybkiej reakcji na zaburzenia, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku zastosowań takich jak uszczelnianie. Kolejną korzyścią jest szybki rozruch, który zapewnia doskonałe uszczelnianie począwszy od pierwszej tacy.

B: Programowane bezpieczeństwo

Nie ograniczając osiągów maszyny, firma Omron zapewnia elastyczne i niezależne bezpieczeństwo funkcjonalne. Układ NE1A sprawia, że jest ono zarówno modułowe, jak i elastyczne. Moduły podporządkowane bezpieczeństwa można dodawać również do innych maszyn w linii produkcyjnej, a następnie integrować za pomocą jednej magistrali polowej w sterowniku bezpieczeństwa.

C: Jeden czujnik dla wszystkich typów tac

Włókno E32/E3X i wzmacniacz może wykrywać wszystkie typy tac w ramach danego modelu. Wystarczy nauczyć jeden zestaw na każdej nowej tacy i wykorzystać parametry stwierdzone dla drugiej. Dystrybucję parametrów można przeprowadzić za pomocą sterownika maszyny lub HMI za pośrednictwem podłączonej magistrali polowej.

D: Gładko pracujący układ serwo

Układ podnoszący w stacji uszczelniającej może mieć różne rodzaje napędu. Korzyścią podnośnika z serwonapędem jest niższy poziom drgań i hałasu, który umożliwia wykorzystywanie maszyn w niekonwencjonalny sposób, na przykład podnoszenie ponad poziom podłoża. Układ serwo można również łatwo zmodyfikować podczas pracy.

Więcej rozwiązań z zakresu automatyzacji