Twój specjalistyczny partner |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Twój specjalistyczny partner

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Twój specjalistyczny partner

Od ponad 30 lat firma Omron jest preferowanym dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki dla wielu europejskich producentów maszyn do pakowania.

Choć jesteśmy dobrze znani z jakości i niezawodności naszych produktów, zbudowaliśmy sobie również reputację innowatora w dziedzinie zaawansowanych systemów pakowniczych. W ostatnim czasie wprowadziliśmy obszerną gamę zaawansowanych produktów z zakresu automatyki i wprowadziliśmy całkowicie nową platformę sterowniczą Sysmac, która umożliwia inżynierom ds. pakowania pracę z jednym językiem programowania i jednym typem połączenia.

Ponadto otworzyliśmy w Barcelonie pierwsze europejskie „Centrum testowe automatyki pakowniczej”: bardzo zaawansowany technologicznie zakład, w którym klienci firmy Omron mogą testować i weryfikować pomysły z zakresu automatyki, zanim zainwestują w nie znaczne zasoby. Działania te sprawiają, że firma Omron szybko staje się preferowanym dostawcą dla coraz większej liczby europejskich producentów maszyn pakowniczych.

Jak możemy pomóc?

Po pierwsze: doświadczeniem w dziedzinie automatyki

Jako specjalistyczny partner w dziedzinie automatyki, firma Omron zapewnia wsparcie na każdym etapie rozwoju nowej maszyny pakowniczej lub doskonalenia istniejącej maszyny.

Nasi inżynierowie dostarczą Państwu elastyczne rozwiązania, które zawierają bardziej intuicyjne elementy sterujące, bezstopniowe sterowanie lepiej zintegrowane w czasie rzeczywistym, łatwiejszą integrację robotyki oraz więcej przełączeń poleceniowych, czyli przełączeń, które następują po dotknięciu ekranu.

Globalna obecność

Ponad 200 inżynierów polowych, pracujących w niemal 200 lokalizacjach w 34 krajach na całym świecie.

Jako globalny producent dostarczamy nasze usługi w każdym miejscu na ziemi.

Niezależnie od miejsca instalowania maszyn, jesteśmy w stanie przygotować lokalnie inżyniera sprzedaży, który zajmie się szkoleniami, dostarczaniem części zamiennych lub nawet całkowitym przygotowaniem i oddaniem maszyny do eksploatacji. Wszystkie te czynności przygotowywane będą w lokalnym języku oraz w oparciu o lokalną dokumentację — co da Państwu spokój i pewność.

Wiedza i doświadczenie

Projektowanie

Zachęcamy do dzielenia się pomysłami z naszym sprzedawcami. Posiadają oni doświadczenie i kompetencje, a także mają uprawnienia do podejmowania decyzji. Tysiące dostawców OEM zaufało naszym pracownikom. Proszę się dowiedzieć, w jaki sposób mogą Państwo skorzystać z naszej pomocy — wystarczy do nas zadzwonić.

Model koncepcyjny

W miarę postępów prac nad projektem można zlecać naszym centrom automatyki testowanie i przystosowywanie rozwiązań do najnowszych trendów sterowania ruchem, robotyki, komunikacji sieciowej, zabezpieczeń, kontroli jakości itp. Nasze laboratorium Tsunagi (zajmujące się łącznością) oferuje usługi sprzężenia całego systemu z naszą nową siecią obsługi maszyn (EtherCAT) i siecią automatyki przemysłowej (EtherNet/IP), testowania ich współdziałania i weryfikowania poprawności.

W momencie rozpoczęcia pracy nad danym projektem wyznaczamy dedykowanego inżyniera ds. aplikacji, który koordynuje wszystkie aspekty techniczne projektu.

Pewność

Tworzenie

Podczas fazy tworzenia prototypu będą Państwo potrzebowali elastyczności w dziedzinie wsparcia technicznego, dostarczania produktów i wymiany produktów.

Z tych względów wyznaczymy jedną osobę z centrum obsługi, która będzie odpowiedzialna za wszystkie kwestie logistyczne, tak aby zleceniodawca mógł skupić się na naprawdę ważnych kwestiach.

Gwarancja

Produkcja seryjna

W czasie całego okresu eksploatacji maszyny firma Omron oferuje niezawodne dostawy, regularne aktualizacje oprogramowania, szybkie naprawy i efektywne globalne wsparcie techniczne klientom zleceniodawcy.

Nasze standardowe zobowiązania to między innymi:

  • 5-dniowy czas naprawy typu door to door
  • 3-dniowa dostawa

Stowarzyszenia w branży pakowniczej

Dzięki naszym powiązaniom ze stowarzyszeniami w branży pakowniczej i uniwersytetami zawsze mamy najświeższe informacje na temat potrzeb konstruktorów maszyn oraz jesteśmy w stanie wspierać klientów najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Po drugie: wysokiej jakości produktami

Posiadanie obszernej gamy produktów ma zasadnicze znaczenie dla tworzenia rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb klientów. Ale to wysokiej jakości produkty o niezwykle niskiej awaryjności mają

kluczowe dla Waszych dochodów. Na szczęście firma Omron zapewnia obie korzyści i wyznacza standardy w zakresie niezawodności i wytrzymałości, nawet w najtrudniejszych warunkach.