Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Jednak zamiast opowiadać o nich sami, pomyśleliśmy, że lepiej byłoby usłyszeć o nich od osób je wykorzystujących: od naszych klientów.

From compound to tube, in any format

Od składnika po tubkę, w każdym formacie!

Przeczytaj, jak sterowniki PLC firmy Omron i ekrany dotykowe stały się fundamentem rozwiązań opracowanych przez firmę Axomatic do produkcji i pakowania wszelkiego rodzaju kremów, żelów i emulsji.

Czytaj więcej
Omag 420 x 300.jpg

Zwracaj uwagę na datę ważności!

Nowoczesna maszyna pakująca, która zajmuje niewiele miejsca, jest niezawodna i pełna nowatorskich funkcji i której części są łatwo dostępne. Przeczytaj na temat funkcji nowej serii maszyn pakujących zaprojektowanych przez przedsiębiorstwo Omag we współpracy z firmą Omron do obsługi leku firmy Dompé o nazwie „Okitask”.

Czytaj więcej
Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

Farmaceutyczny producent kontraktowy

W jaki sposób producent kontraktowy dostarczył 1 000 000 seryjnych opakowań dla wielu klientów branży farmaceutycznej o różnych normach i procedurach... oraz w ramach sieci wielu zakładów produkcyjnych, producentów kontraktowych, firm przepakowujących i innych usługodawców — a wszystko to zgodnie z oczekiwanymi przepisami UE dotyczącymi centralnej rejestracji wszystkich unikalnych kodów?

Czytaj więcej
Omron helps Line Equipment develop more advanced packaging machines

Pomoc firmie Line Equipment w opracowaniu bardziej zaawansowanych maszyn

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, z którego można dowiedzieć się, jak wspierane przez nas zamontowanie w maszynach naszego oprogramowania i sprzętu pozwoliło firmie Line Equipment produkować nowocześniejsze produkty.

Czytaj więcej
New-Motion, developing a gantry robot palletiser

Firma New-Motion tworzy roboty bramowe — paletyzery

Firma Omron, służąc radą i pomocą techniczną, usprawniła proces rozwoju i tworzenia nowego paletyzera. Pozwoliło to na nowo zdefiniować wiele nowych rynków i branż docelowych dla sterownika PLC nowego typu, m.in przemysł spożywczy.

Czytaj więcej
Effytec packaging reference

Sysmac – serce koncepcji ciągłego procesu firmy Effytec

Firma Effytec jest zadowolona z platformy SYSMAC, która zmniejszyła czas rozwoju i wdrażania rozwiązań. Pracownicy chwalą sobie jedno oprogramowanie sterujące ruchem i logiką maszyn, które znacznie ułatwia proces ich programowania i pozwala zapewnić pełną synchronizację wszystkich ruchów na linii produkcyjnej.

Czytaj więcej
Mall&Herlann_420x300_v1.jpg

Automatyka z wykorzystaniem Platformy Sysmac upraszcza procesy produkcji rur metalowych, znacznie skracająć czas wdrożenia rozwiązania i dostarczenia finalnego produktu na rynek.

Produkcja puszek do napojów jest procesem złożonym w trakcie którego metalowa plaska blacha zostaje uformowane poprzez wciągnięcie do specjalnej ruru.Sprawę komplikuje fakt, że blacha musi być jednocześnie pomalowana od wewnątrz i zewnątrz, zadrukowana oraz puszka musi być napełniona i zapakowana .

Czytaj więcej
Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

Maszyny, które osiągają wyniki przekraczające oczekiwania klientów

Fiński producent maszyn, firma Jomet, konstruuje szeroką gamę rozwiązań z dziedziny opakowań, odpowiadając na popyt w zakresie innowacji ze strony klientów.

Czytaj więcej
EU_CT_Ibonhart_Webimages_420x300.jpg

Krajalnica do chleba z funkcją zdalnego wykrywania usterek i zdalnej aktualizacji oprogramowania

Gdy jeden z czołowych producentów krajalnic i pakowarek do chleba w Wielkiej Brytanii wygrał przetarg na realizację dostaw do piekarni w Kazachstanie, było oczywiste, że jednym z najważniejszych elementów systemu będzie zdalny dostęp do urządzeń . Aktualizacje oprogramowania i wyszukiwanie usterek miały być wykonywane zdalnie z Norwich w Anglii, bez konieczności wysyłania inżyniera do odległej o 6000 km siedziby klienta.

Czytaj więcej
EU_CT_Auxpama_Webimages_420x300.jpg

Nowa maszyna do nacinania chleba skraca czas pracy o 55%

Hiszpańska firma Auxpama specjalizująca się w automatyzacji procesu wypieku pieczywa wprowadziła niedawno do oferty nową automatyczną tacę tnącą, która przed rozpoczęciem pieczenia wykonuje niewielkie nacięcia na górnej części bochenków. Zaawansowana konstrukcja maszyny umożliwiła skrócenie czasu tego procesu z ponad 6 minut do zaledwie 2 minut i 45 sekund. Sercem systemu jest zunifikowana platforma sterująca Omron Sysmac.

Czytaj więcej
EU_CT_Martini_Webimages_420x300.jpg

Pojedynczy układ sterowania pakowaniem i dozowaniem długiego makaronu

W branży pakowania makaronów największym wyzwaniem są makarony długie, głównie z uwagi na to, że, dozowanie różnych postaci makaronu jest bardzo złożonym problemem. Dlatego gdy firma Martini Packaging postanowiła opracować nową maszynę o większej wydajności i dokładności dozowania, zwróciła się z tym problemem do firmy Omron.

Czytaj więcej
EU_CT_Ecocaps_Webimages_420x300.jpg

Nowa maszyna do pakowania napojów zapewnia automatyzację wszystkich stacji za pomocą zaledwie jednej szybkiej magistrali

Kiedy włoski specjalista w dziedzinie pakowania, firma Ecocap’s, zdecydowała się opracować nową maszynę przeznaczoną na rynek napojów energetycznych, postanowiła umożliwić zastosowanie nowego modelu automatyki w oparciu o platformę Sysmac firmy Omron. Pomysł polegał na stworzeniu systemu butelkowania do 20 000 puszek na godzinę z wykorzystaniem automatyki do wszystkich stacji używających jednej szybkiej magistrali: EtherCAT.

Czytaj więcej
Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

Tworzenie bazy odbiorców na całym świecie — więcej i szybciej

Model Pack Stacker firmy Converging Solutions jest powszechnie używany w przemyśle spożywczym w Wielkiej Brytanii do automatycznego układania uformowanych opakowań. Jednakże kiedy firma zdecydowała się skierować swoją ofertę do innych branż i rozpocząć działalność w innych krajach, okazało się, że maszyna musi dysponować większą wydajnością.

Czytaj więcej
mespic_machine_logo420x300.jpg

Rozwiązanie typu „wszystko w jednym” firmy Mespic...

Włoska firma Mespic specjalizuje się w projektowaniu i konstruowaniu zintegrowanych maszyn do finalnego pakowania. Firma podjęła w ostatnim czasie współpracę z firmą Omron w celu opracowania rozwiązania typu „wszystko w jednym” dla układu pakowania pomocniczego i końcowego paczek herbaty.

Czytaj więcej