Serwis naprawczy

Łatwo i szybko

Firma Omron Europe zapewnia serwis naprawczy koordynowany przez własne Europejskiego Centrum Napraw (ERC), znajdujące się w ‘s-Hertogenbosch, w Holandii.

Centrum ERC zapewnia wysokiej jakości serwis naprawczy dla większości produktów firmy Omron, w tym sterowników programowanych, przekaźników czasowych, liczników, systemów wizyjnych i identyfikacji, przemienników częstotliwości i serwonapędów. Wykorzystując najnowsze technologie do naprawy produktów, często na poziomie podzespołów, centrum ERC nie tylko sporządza szczegółowy raport naprawy, ale także gwarantuje niskie koszty napraw, sprowadzające się do najlepszej obsługi w najlepszej cenie.

Formularz zgłoszenia naprawy

European Repair Database Area

Baza danych Europejskiego Centrum Napraw dostarcza lokalnym biurom i dystrybutorom narzędzia służące do łatwego raportowania i śledzenia żądania naprawy.

Po wprowadzeniu wniosku naprawy, dokumenty transportowe firmy DHL są tworzone automatycznie. Można także śledzić status cyklu naprawy. Stała cena naprawy jest podawana na początku!

Uzyskaj dostęp do bazy danych Europejskiego Centrum Napraw

Status naprawy

To jest sekcja monitorowania naprawy Twojego produktu w Centrum Naprawczym Omron.

Tutaj możesz sprawdzić aktualny stan naprawy Twojego produktu wpisując numer RMA. Numer naprawy zostanie podany przez lokalne biuro Omron zaraz po autoryzacji zgłoszenia naprawy.

Numer Naprawy (RMA)