Wydarzenia

Można nas znaleźć na największych wystawach i targach z branży automatyki w całej Europie.

Sprawdź poniższy terminarz, aby uzyskać więcej informacji.

WYDARZENIE
win_logo.jpg

WIN Automation

WIN Automation, najważniejsze targi w branży produkcyjnej w Turcji i regionie Eurazji, umożliwiają prezentację produktów i usług profesjonalistom z 7 sektorów przemysłu. Dzięki dużej liczbie wystawców i odwiedzających zapewniają one firmom niepowtarzalne okazje do otwarcia się na nowe rynki.

19 mar 2017

Turcja, Stambuł

CZYTAJ WIęCEJ
WYDARZENIE
HANNOVER-MESSE2.jpg

Targi Hannover Messe 2017

Są to wiodące targi poświęcone technologii przemysłowej, na których przedstawia się innowacje i przełomowe rozwiązania we wszystkich głównych sektorach – automatyki przemysłowej i IT, energii i technologii środowiskowej, podaży przemysłowej, inżynierii produkcyjnej i usług oraz badań i rozwoju.

Temat koncepcji Przemysłu 4.0 został wprowadzony przez komitet Targów Hanowerskich, jest to zatem miejsce, w którym można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami.

28 kwi 2017

Niemcy, Hanower

CZYTAJ WIęCEJ
WYDARZENIE
SPS_2017_LOGO_date_color.jpg

SPS Italy

Targi SPS Italy wywodzą się od targów niemieckich, które od ponad 20 lat są wiodącą imprezą w branży automatyki przemysłowej w Niemczech i całej Europie. Targi łączą dostawców i producentów, zatem SPS Italy wyróżniają się jako ważne wydarzenie we włoskim sektorze automatyzacji.

25 maj 2017

Włochy, Parma

CZYTAJ WIęCEJ