Zaloguj się

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Zmień hasło

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma Portalis została wybrana jako ogólnoeuropejski integrator systemów Omron dostarczający rozwiązania z zakresu serializacji

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma Portalis została wybrana jako ogólnoeuropejski integrator systemów Omron dostarczający rozwiązania z zakresu serializacji

Portalis jest jednym z pierwszych ogólnoeuropejskich integratorów systemów. Firma dostarcza obejmujące całą Europę, ekonomiczne rozwiązania w zakresie serializacji i śledzenia z wykorzystaniem elementów i urządzeń sterowania firmy Omron. Głównym celem obustronnej współpracy jest dostarczenie klientom firmy Omron, operującym na europejskich rynkach farmaceutycznych oraz w branży produkcji napojów i żywności, maksymalnie wydajnych i opłacalnych rozwiązań z zakresu automatyki.

Usługi i zasoby udostępniane w ramach programu partnerskiego zagwarantują dostęp do bardziej wydajnych i lepiej zarządzanych systemów. Skorzystają z nich klienci w całej Europie, dążący do ulepszenia procesów produkcyjnych bądź zamierzający wprowadzić rozwiązania służące do podnoszenia produktywności lub wydajności.

Program partnerski dla integratorów systemów firmy Omron to oferta, w ramach której użytkowników projektów wykorzystujących zautomatyzowane systemy kontaktuje się z wykwalifikowanymi partnerami, którzy mogą je zaprojektować i dostarczyć. Systemy te powstają w oparciu o proste w obsłudze elementy i urządzenia sterujące firmy Omron.

Integratorzy systemów Omron dowiedli swych wysokich kwalifikacji w zakresie wprowadzania naszych najnowszych technologii, dostarczając gotowe do wykorzystania rozwiązania. Spełniają oni ścisłe wymagania firmy Omron w zakresie doskonałości operacyjnej, fachowej wiedzy i zorientowania na klienta. Dysponują także doświadczeniem branżowym i praktycznym, co pozwala dostosować ofertę firmy Omron do poszczególnych rynków.

Portalis Limited z siedzibą w Killarney w Irlandii jest wiodącą firmą dostarczającą rozwiązania technologiczne na międzynarodowym rynku zgodnie z normą ISO-9001 2015. Firma specjalizuje się w serializacji, integracji oraz śledzeniu produktów w sektorach farmaceutycznym, urządzeń medycznych i żywienia.

Portalis zapewnia usługi wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych ekspertów przedmiotu (SME), którzy oceniają stan obecnych rozwiązań technicznych u klienta oraz wymagania w zakresie zgodności z przepisami. Skupiają się oni na projektowaniu rozwiązań sprzętowych i programowych w celu integracji z istniejącym środowiskiem produkcyjnym na poziomach od 0 do 5 według normy ISA-95.

Ponadto Portalis oddelegowuje do placówek klienta konsultantów w dziedzinie automatyki i informatyki. Dbają oni o prawidłowe wdrożenie technologii i przekazanie niezbędnej wiedzy, a także o płynną integrację nowych rozwiązań i procesów bez obniżania wydajności produkcji i jakości towarów.

Portalis oferuje:

  • Zarządzanie projektami na skalę europejską
  • Audyt techniczny obiektu
  • Projektowanie
  • Indywidualną ocenę technologii i dostosowane wdrażanie
  • Systemy produkcji na poziomie linii
  • Rozwiązania w zakresie oprogramowania na poziomie linii
  • Konceptualizację linii produkcyjnych
  • Integrację systemów
  • Rozwiązania sprzętowe i programowe
  • Pomoc techniczną

Więcej informacji na temat firmy Portalis można znaleźć na stronie portalis.ie

Śledź Omron Industrial Automation w serwisie LinkedIn