eNews - co to jest? | Omron, Polska

Zaloguj się

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Zmień hasło

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do eNews - co to jest?

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

eNews - co to jest?

Zaprenumeruj eNews firmy Omron jeszcze dziś, a otrzymasz kopię najnowszej edycji naszego biuletynu e-mailowego o nazwie eNews. eNews zawiera przydatne informacje o produktach, najnowszych technologiach aplikacyjnych, eksperckie informacje o wykonanych wdrożeniach i wiele, wiele innych. Serwis eNews jest całkowicie bezpłatny i jest dostępny dla każdego zainteresowanego firmą Omron i jej produktami oraz technologiami. Ta strona zawiera wszelkie niezbędne informacje, jakie warto wiedzieć o serwisie biuletynowym firmy Omron.

Prenumerata biuletynu e-mailowego

Możesz bardzo łatwo zaprenumerować nasz biuletyn e-mailowy poprzez kliknięcie na link Zaprenumeruj biuletyn. Po wstępnym zgłoszeniu otrzymasz od nas na podany adres e-mail wiadomość, która będzie zawierać link ostatecznie aktywujący subskrypcję. Taka metoda aktywacji jest wykorzystana ze względów prawnych oraz aby uniknąć potencjalnego nadużycia Twojego adresu przez osoby trzecie. Jeśli zdecydujesz się anulować subskrypcję, linki do tej operacji są dostępne w różnych miejscach na naszej stronie internetowej oraz na samym dole samego biuletynu.

Częstotliwość

Omron będzie rozsyłać nowe informacje w ramach biuletynu średnio raz na miesiąc (nie częściej niż raz na 2 tygodnie). Pod tym względem w pełni podporządkowujemy się prawu UE traktującym o częstotliwości powiadomień komercyjnych i przeciwdziałaniu Spamowi. Na pewno nie będziesz otrzymywać od nas natarczywych wiadomości. Będziemy wysyłać regularnie biuletyn do Ciebie tylko wtedy, gdy jawnie potwierdzisz swoją wolę otrzymywania biuletynu.

Zmiana adresu e-mail

Ponieważ jako firma Omron nie przechowujemy Twoich danych osobowych, nie jest możliwa aktualizacja adresu e-mail na inny. Jeśli zaprenumerowałeś wcześniej nasz biuletyn eNews i zmienisz adres e-mail (w wyniku czego stary adres nie będzie już ważny), prosimy o anulowanie subskrypcji na stary adres i ponowną subskrypcję na nowy.

Dane osobowe

Twoje dane osobowe będą ściśle traktowane jako poufne. Pod żadnym względem firma Omron NIE BĘDZIE udostępniać Twoich danych osobowych podmiotom trzecim i będzie wykorzystywać je tylko i wyłącznie do wysyłki biuletynu eNews.

Anulowanie subskrypcji

Anulować subskrypcję można poprzez kliknięcie na link Anuluj subskrypcję. Po anulowaniu otrzymasz od nas wiadomość, która poprosi o potwierdzenie, że nie chcesz już otrzymywać naszego biuletynu.