Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie

Firma Clarivate Analytics uznała nas za jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych firm. W raporcie sporządzonym w 2016 roku i opublikowanym w styczniu 2017 roku wymieniono najbardziej innowacyjne firmy i instytucje na świecie w oparciu o dokładną analizę niepowtarzalnych i zastrzeżonych danych.

W 1959 roku założyciel firmy OMRON, Kazuma Tateishi zobowiązał spółkę do poprawy jakości życia i rozwoju społecznego. Razem z szeregiem innowacji technologicznych stało się to duchowym fundamentem działania firmy. OMRON nadal przyczynia się do rozwoju społeczeństwa zgodnie z przesłaniem założyciela. Wprowadzanie innowacji wynikających z potrzeb społecznych jest jednym z ważnych celów wpisanych w politykę firmy. Oznacza to bycie pionierem w tworzeniu inspirujących rozwiązań dla przyszłych pokoleń oraz rozwiązywanie problemów poprzez działalność firmy. Aby poprawić jakość życia społeczeństwa, OMRON nieustannie rozwija swoją strategię dotyczącą własności intelektualnej, łącząc działalność biznesową z działalnością na rzecz badań i rozwoju.

Informacje dotyczące listy 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2016 roku

Firma Clarivate Analytics, dawny dział specjalizujący się we własności intelektualnej i nauce agencji Thomson Reuters, wykorzystuje dane patentowe do analizy trendów dotyczących własności intelektualnej w celu wybrania 100 najbardziej innowacyjnych firm i instytucji na całym świecie. Nagrody dla 100 najbardziej innowacyjnych firm w 2016 roku zostaną przyznane po raz szósty.

Nagrody są przyznawane na podstawie szczegółowych i obiektywnych danych zaczerpniętych z bazy danych patentowych Derwent World Patents Index (największej na świecie bazy danych patentów o wartości dodanej) i platformy Thomson Innovation (platforma do badania i analizy danych dotyczących własności intelektualnej), a także niezależnych standardów oceny. Firma Omron Corporation została uznana za innowacyjną firmę, która tworzy zaawansowane rozwiązania wpływające na życie ludzi na całym świecie i postępuje zgodnie z konwencjami dotyczącymi ochrony praw własności intelektualnej.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn