Pierwszy i najszybszy na świecie robot z 4 ramionami Delta na targach PPMA |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Pierwszy i najszybszy na świecie robot z 4 ramionami Delta na targach PPMA

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Pierwszy i najszybszy na świecie robot z 4 ramionami Delta na targach PPMA

Podczas targów PPMA 2017 na stoisku B34 firma Omron przedstawi po raz pierwszy najszybszego i najbardziej elastycznego robota Delta, który obsługuje do 300 produktów na minutę, na liniach do podnoszenia i układania.

To jedyny na rynku robot typu Delta z 4 ramionami. Model Quattro firmy Omron zapewnia większą przestrzeń roboczą i większy zakres manipulacji, czego nie da się uzyskać w przypadku innych robotów. To również jedyny robot typu Delta zatwierdzony przez USDA (United States Department of Agriculture – ministerstwo rolnictwa USA). Wykonano go z materiałów umożliwiających bezpieczną obsługę podstawowych produktów żywnościowych, dzięki czemu lepiej spełnia wymogi higieny, niż inne modele dostępne na rynku.

Kluczową cechą robota Quattro Delta jest wyjątkowa, opatentowana i wydajna obrotowa platforma z czterema ramionami. Daje to znaczącą przewagę w stosunku do tradycyjnych robotów Delta z trzema ramionami. Czwarte ramię zapewnia o 30% większy zasięg niż w przypadku tradycyjnych konstrukcji, co pozwala na dostęp do szerszych przenośników. Dodatkowe ramię umożliwia także nachylenie robota, co oznacza, że ładunek można umieszczać pod innym kątem niż ten, pod którym został podniesiony. To przełomowa zmiana w dziedzinie pakowania i innych zautomatyzowanych procesów. Ogromne możliwości w zakresie prędkości, manipulacji, zasięgu oraz udźwigu (15 kg) sprawiają, że model Quattro Delta firmy Omron idealnie nadaje się do każdego ogólnego zastosowania w automatyce.

Dan Rossek, dyrektor marketingu w firmie Omron, stwierdził: „Uczestnicy targów PPMA robią wszystko, co w ich mocy, aby pokazać najnowszą, najbardziej zaawansowaną technologię. Chcemy przyciągnąć właścicieli marek w brytyjskiej branży spożywczej, farmaceutycznej i segmencie dóbr konsumpcyjnych szybkozbywalnych (FMCG). W tym roku Omron jako jedyna firma po raz pierwszy przedstawi robota Delta z 4 ramionami. Model Quattro jest najszybszym robotem typu Delta na świecie i jedynym zatwierdzonym przez USDA pod względem wymogów higieny. To osiągnięcie z dziedziny projektowania maszyn, które wszyscy powinni zobaczyć”.

Uzupełnieniem ekspozycji robota Quattro Delta na stoisku B34 będzie prezentacja niezwykle nowoczesnego oprogramowania OKAO firmy Omron. Podczas pokazu zostaną przedstawione ogromne możliwości sterowania gestami w procesie produkcji oraz sposoby uzyskiwania różnych poziomów dostępu do sterowania i informacji za pomocą rozpoznawania twarzy. Omron zademonstruje także nową platformę wizualizacji przystosowaną do wymogów Przemysłu 4.0, która pozwala przedstawiać w formie wizualnej najważniejsze dane dotyczące maszyn i produkcji.

Firma Omron przedstawi robota Quattro Parallel Delta, rozwiązania inteligentnych fabryk dzięki oprogramowaniu OKAO i nową platformę wizualizacji na stoisku B34, na targach PPMA Total, które odbędą się w Narodowym Centrum Wystawienniczym (NEC) w Birmingham, w dniach 26–28 września 2017 r.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn