Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Czwarta generacja produktów automatyki przemysłowej stworzonych w oparciu o jednolitą platformę projektową

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Czwarta generacja produktów automatyki przemysłowej stworzonych w oparciu o jednolitą platformę projektową

Nasze nowe, standaryzowane produkty umożliwiają zastosowanie mniejszych szafek sterowniczych oraz większą funkcjonalność i są wykonane w technologii podłączenia okablowania Push-In Plus.

Czwarta generacja naszych urządzeń automatyki przemysłowej (FA) powstała w oparciu o wspólną platformę projektową z ujednoliconą charakterystyką produktów. Nowe produkty obejmują 144 modele w dwóch kategoriach: cyfrowe sterowniki temperatury z serii E5CD-B i E5ED-B oraz przełączniki przyciskowe bezpieczeństwa A22NEP w technologii Push-In Plus.

Ujednolicona konstrukcja naszych urządzeń automatyki przemysłowej zapewnia oszczędność miejsca, co umożliwia produkcję mniejszych szafek sterowniczych i umieszczenie w nich większej liczby podzespołów w celu zwiększenia ich funkcjonalności. Dodatkowo standardowy, mniejszy rozmiar szafek pozwala na ich łatwiejszą i szybszą konfigurację. Ponadto wspólna platforma projektowa obejmuje naszą chronioną patentem technologię okablowania „Push-In Plus”, która łączy szybkość dokonywania podłączeń z ich niezawodnością oraz wyjątkową odpornością na drgania.

Ujednolicona platforma projektowa pozwala uzyskać znaczące oszczędności. Poprzednie urządzenia automatyki przemysłowej, stworzone w oparciu o wspólną platformę projektową, zostały wprowadzone w zakładach przemysłowych przez ponad 10 000 firm na całym świecie. Poniżej kilka przykładów:

  • Producent sprzętu do produkcji półprzewodników zmniejszył koszty wytwarzania oraz rozmiar szafek o 30%, a czas podłączania o 50%
  • Holenderska firma zajmująca się instalacjami elektrotechnicznymi zmniejszyła rozmiar szafek o 20% i zredukowała koszt całego procesu budowania szafek o 15%

Celem firmy Omron są innowacyjne rozwiązania dotyczące szafek sterowniczych klientów, a dzięki poszerzeniu asortymentu urządzeń automatyki przemysłowej stworzonej w oparciu o jednolitą platformę projektową możemy zaoferować klientom większą liczbę produktów. Ponieważ wysokość podzespołów różni się w zależności od czynników, takich jak moc i rozpraszanie ciepła, produkty do szafek dzieli się na 3 główne grupy, z których każda zajmuje określone miejsce w szafce sterowniczej: wejście/wyjście, sterowanie i zasilanie. W każdej kategorii opracowaliśmy optymalne reguły konstrukcyjne, które zapewniają ograniczenie martwej przestrzeni i optymalizację odstępu między kanałami kablowymi.

Nowe produkty

Cyfrowe sterowniki temperatury: E5CD-B, E5ED-B

Wprowadzone na rynek w kwietniu 2017 r. cyfrowe sterowniki temperatury nowej generacji E5CD-B i E5ED-B zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej i automatycznej regulacji temperatury bez interwencji ze strony użytkownika. Wszystkie typowe regulacje wykonywane dotychczas przez specjalistów w zakładzie zostały zautomatyzowane dzięki wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji (AI). „Technika regulacji adaptacyjnej” automatycznie wykrywa zmiany zachodzące w procesie w wyniku regulacji i dostosowuje odpowiednio ustawienia PID. Firma Omron poszerzyła serię E5CD-B i E5ED-B o modele wykorzystujące technologię Push-In Plus. Technologia ta pozwala na wsuwanie przewodów z tyłu, co umożliwia montaż szafek obok siebie — dzięki temu ich układ jest bardziej przejrzysty, a przestrzeń lepiej wykorzystana.

  • Metoda podłączenia: technologia Push-In Plus
  • Okres próbkowania wejścia: 50 ms
  • Wyjście sterujące (w zależności od modelu): wyjście przekaźnikowe, wyjście napięciowe do wysterowania przekaźników półprzewodnikowych lub wyjście prądowe (liniowe)

e5 d prod

Przełączniki przyciskowe bezpieczeństwa: A22NE-P

Seria A22NE-P jest rozszerzeniem oferty przełączników przyciskowych bezpieczeństwa z serii A22E z dodaną technologią Push-In Plus. Technologia ta pomaga skrócić czas podłączania i zaoszczędzić do 30% przestrzeni w porównaniu z konwencjonalnymi zaciskami śrubowymi. Moduły stykowe pozwalają na wsuwanie przewodów z tyłu, co umożliwia montaż szafek obok siebie — dzięki temu ich układ jest bardziej przejrzysty, a przestrzeń lepiej wykorzystana.

  • Metoda podłączenia: technologia Push-In Plus (można zamontować do 3 jednostek)
  • Rozmiar (wew. głębokość z uwzgl. szafki):
  • 39,5 mm (jednostka jednostykowa lub oświetleniowa)
  • 55 mm (jednostka dwustykowa)

a22ne-p emergency stop switch prod
Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn