Odpowiedź na zwiększony popyt w dziedzinie robotyki na rynku europejskim |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Odpowiedź na zwiększony popyt w dziedzinie robotyki na rynku europejskim

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Odpowiedź na zwiększony popyt w dziedzinie robotyki na rynku europejskim

Omron uruchamia dwie nowe linie produkcyjne w Holandii

Zwiększone zapotrzebowanie na produkty firmy Omron z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia nowych linii produkcyjnych w naszym najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów typu Delta pozwoli nam skupić się na podniesieniu wydajności, przyspieszeniu reakcji i skróceniu terminów dostaw.

Paul Sollewijn Gelpke, dyrektor generalny w firmie Omron zajmujący się produkcją i łańcuchami dostaw w Europie, powiedział:

„Sektor produkcji nieustannie dąży do obniżania kosztów operacyjnych i skracania cykli dostaw. Zakłady produkcyjne na całym świecie starają się podnosić swoją wydajność, a jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wykorzystanie robotów usprawniających pracę. To zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia dwóch nowych linii produkcyjnych w naszym zakładzie w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów Delta umożliwi nam zwiększenie wydajności, przyspieszenie reakcji, skrócenie terminów dostaw i zaspokojenie potrzeb klientów w tym regionie”.

opening robot lines fcard peop
Od lewej: Tom Mathias (prezes i dyrektor generalny Omron Adept Technologies), Paul Sollewijn Gelpke (dyrektor generalny ds. produkcji i łańcuchów dostaw w Europie i Ameryce Północnej) oraz Terry Hannon (dyrektor działu marketingu Omron Adept Technologies)

Innowacje z myślą o przyszłości

  • Rozwój innowacyjnych i niezwykle wydajnych robotów przemysłowych, zapewniających szybką i precyzyjną produkcję, pakowanie oraz obsługę automatyki przemysłowej, to podstawowe zadanie naszej firmy.
  • Dzięki naszemu zakładowi w Den Bosch możemy teraz pracować nad robotami Delta z serii Hornet i Quattro, pomagając konstruktorom maszyn i integratorom systemów we wdrażaniu efektywnych rozwiązań z zakresu przenoszenia i układania w ramach projektów dla linii pakowania i montażu małych części.
  • Obsługujący 300 produktów na minutę Quattro jest najszybszym i najbardziej elastycznym robotem Delta stosowanym na liniach do przenoszenia i układania. Dzięki czterem ramionom robot Omron Quattro zapewnia także większą przestrzeń roboczą i większy zakres manewrowania, których nie da się uzyskać w przypadku innych robotów.
  • Wdrażając w naszym holenderskim zakładzie produkcyjnym technologię robotyki, możemy pomóc producentom z różnych branż — motoryzacyjnej, urządzeń cyfrowych, żywności i napojów oraz opakowań — sprostać tym globalnym wyzwaniom.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn