Zapraszamy na stoisko B20/C19 na Targach Automaticon | Omron, Polska

Zaloguj się

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Zmień hasło

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zapraszamy na stoisko B20/C19 na Targach Automaticon

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Zapraszamy na stoisko B20/C19 na Targach Automaticon

Integracja – inteligencja - interakcja. Te trzy słowa charakteryzują stoisko, jakie przygotowaliśmy na tegoroczne targi Automaticon.

Koncepcja 3i: integracja - inteligencja - interakcja

Nasze innowacyjne rozwiązania skupiają się w trzech grupach:Integracja –zakład połączony: połączenie automatyzacji maszyn i zakładowej sieci ITInteligencja – zakład inteligentny: dostarczenie i wykorzystanie danych z urządzeń, procesów produkcyjnych i jakości produktuInterakcja – zakład współpracujący: ulepszenie komunikacji człowiek-maszyna.

Inteligentna fabryka

Ukierunkowanie na Inteligentną fabrykę, rzeczywistość wirtualna oraz Internet rzeczy – wokół tych tematów zogniskowane będą rozwiązania i najnowsze technologie dla przyszłościowych przedsiębiorstw i zakładów energetyki, które zaprezentujemy na naszym stoisku podczas tegorocznych targów Automaticon.

Integracja – komunikacja urządzeń za pomocą połączeń wejść/wyjść, sieci EtherCAT i Ethernet/IP

Wsparcie dla standardów komunikacji zostało poszerzone i zapewnia najlepszą wydajność i łatwość  użytkowania dla szerokiej gamy urządzeń. Wartości parametrów, a także informacje o statusie, mogą być zbierane i wymieniane, co stanowi podstawę dla szybkich napraw i analizy procesów, a także przewidywania czynności konserwacyjnych.

Integracja i Inteligencja – Sysmac, zintegrowana platforma sterowania, programowania i gromadzenia danych. Dobrze wszystkim znana platforma Sysmac zapewnia naszym klientom całkowite sterowanie i programowanie urządzeń, zintegrowane bezpieczeństwo, a także sterowanie ruchem o dużej szybkości i robotyką. Sterownik NX7 – model flagowy w obrębie Sysmac Automation Platform – jednocześnie umożliwia sterowanie na wielka skalę ruchem bardzo szybkim, wysoko precyzyjnym i ultra szybkie przetwarzanie danych. Skupiając się na zaawansowanych zakładach produkcyjnych korzystających z IoT, opracowaliśmy zintegrowany sterownik zapewniający użytkownikowi integralność z pozostałymi sterownikami.

nx safety control network prod

Integracja - nowa generacja komputerów przemysłowych i paneli dotykowych

Nowa generacja przemysłowych komputerów, paneli i monitorów zaprojektowana została by być wytrzymała, niezawodna i zorientowana na wydajność. Wygodna wizualizacja, przetwarzanie danych, pomiary, sterowanie, regulacja i weryfikacja procesów oraz danych z maszyny, wszystko może zostać zintegrowane zarówno w nowych jak i istniejących aplikacjach.

Obok komputerów przemysłowych, wprowadzamy nową rodzinę paneli przemysłowych. Inteligentne algorytmy pozwalają ekranom wykrywać niezamierzone użycie spowodowane przypadkowymi naciśnięciami, wodą i procesami czyszczącymi, działając również wtedy gdy użytkownik nosi rękawiczki.

Integracja – zasilanie bezprzerwowe (UPS) w celu zabezpieczenia przed utratą danych

Zasilacze bezprzerwowe DC-DC serii S8BA, montowane na szynie DIN, to idealny środek chroniący komputery przemysłowe (IPC) oraz sterowniki w zakładzie przed nagłymi spadkami napięcia i przerwami w dostawie energii. Jest to szczególnie ważne uwzględniając obecną tendencję do zbierania danych urządzeń i procesów i korzystania z mechanizmów przesyłania danych do miejsc, gdzie zasilanie może nie być stabilne. Zasilanie bezprzerwowe umożliwia minimalizację ryzyka zatrzymania sterownika i utraty danych przez brak zasilania, dając czas na poprawne zamknięcie systemu i zapisanie ważnych informacji.

s8ba 120w prod

Integracja - oszczędzaj przestrzeń i czas przy tworzeniu szaf sterowniczych

Zaprezentujemy szerokie portfolio produktów odpowiadające na wszelkie potrzeby związane ze sterowaniem i przekazywaniem sygnału. Każdy z nich został stworzony specjalnie po to, by maksymalnie uprościć proces składania szafki sterowniczej. To pozwala inżynierom od nowa przemyśleć koncepcję projektowania szafek, pozwalając na większą modułowość, kompaktowość i elastyczność, oszczędzając tym samym czas, wysiłek i minimalizując koszty.

Przykładem tej koncepcji może być nasza nowa technologia soft-touch, którą zaimplementowaliśmy w komponentach do tworzenia rozdzielnic. Technologia ta pozwala na zmniejszenie wysiłku potrzebnego do okablowania szafki, gwarantując równocześnie, że każdy przewód został podłączony bez naruszania tulejki. Daje nam to pewność solidnego połączenia i jednocześnie zapewnia możliwość szybkiego wypięcia przewodów podczas serwisu bądź rozbudowy szafy.

Co więcej, opracowanie komponentów o ujednoliconej wysokości dla wszystkich 3 głównych grup użytkowników, pozwala na wykorzystanie standardowych kanałów kablowych oraz dowolne rozmieszczenie komponentów, optymalizując tym samym wykorzystanie przestrzeni. To pozwala konstruktorom na tworzenie bardziej zwartych projektów szaf przy jednoczesnym zachowaniu możliwości kastomizacji i rozbudowy.

Interakcja – wykrywanie i usuwanie usterek kurtyn świetlnych

Najnowsza seria kurtyn świetlnych F3SG-R wprowadza nową funkcję diagnozowania i usuwania usterek, opartą na kodzie QR. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z kurtyną, użytkownik zwyczajnie skanuje naklejkę z kodem za pomocą smartfona lub tabletu. Urządzenie przekierowuje użytkownika do odpowiedniej strony internetowej opisującej szczegółowe instrukcje postępowania w razie usterki.

To tylko część elementów ekspozycji, którą przygotowaliśmy na najbliższe Targi Automaticon. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - B20/C19. Do zobaczenia.

f3sg-r press image white prod
Śledź Omron Industrial Automation w serwisie LinkedIn