Nowa funkcjonalność logowania daje Ci serwis szyty na miarę | Omron, Polska

Zaloguj się

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Zmień hasło

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Nowa funkcjonalność logowania daje Ci serwis szyty na miarę

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nowa funkcjonalność logowania daje Ci serwis szyty na miarę

Z radością informujemy Cię o nowym systemie logowania do naszego serwisu internetowego. Jest to pierwszy krok w kierunku stworzenia strony internetowej, dostrojonej na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Jest to trwający proces i jako taki przyniesie w najbliższej przyszłości jeszcze więcej korzyści i ciekawych treści dla naszych zarejestrowanych użytkowników.

Początkowa funkcjonalność skupia się na pobieraniu oprogramowania. zarejestrowani użytkownicy uzyskują nieograniczony dostęp do wszystkich plików dostępnych na stronie do pobrania, a także do plików z pewnymi ograniczeniami, jak np. wersje próbne programów, bez konieczności każdorazowego i kłopotliwego podawania swoich danych kontaktowych. Zatem jeśli często korzystasz z naszego oprogramowania, z naszych narzędzi, kart katalogowych czy makr EPLAN, to rejestracja jest optymalnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Naturalnie dla wszystkich innych, którzy potrzebują jednorazowo ściągnąć jakiś plik, funkcjonalność taka pozostanie dostępna na stronie jak do tej pory.

Staraliśmy się, aby proces rejestracji był możliwie jak najprostszy i jak najbardziej intuicyjny. Dzieli się on na trzy łatwe kroki:1. Kliknij na przycisk logowania i podaj swoje podstawowe dane (imię, nazwisko i adres e-mail) aby zarejestrować konto.2. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i odnajdź wiadomość od nas z prośbą o potwierdzenie i z odpowiednim linkiem.3. Potwierdź i zakończ proces rejestracji klikając na link w otrzymanej wiadomości.

Trzeci krok jest bardzo ważny, gdyż tylko pełnoprawne konto daje dostęp do szybszego, bezpośredniego i zlokalizowanego wsparcia dla wszystkich problemów, jakie możesz napotkać. Przykładowo jeśli jesteś zarejestrowany i zalogowany, wszystkie pytania zgłoszone za pośrednictwem strony WWW będą automatycznie przekierowywane do właściwej osoby w lokalnym oddziale Omron w Twojej okolicy.

Zatem zarejestruj się już dzisiaj i zobacz, jak łatwo jest pobrać nasze makra EPLAN oraz wersje testowe oprogramowania, w tym CX-One trial, Sysmac Studio czy NB designer. Aby rozpocząć, po prostu kliknij przycisk logowania w prawym górnym rogu strony.

Śledź Omron Industrial Automation w serwisie LinkedIn