Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Omron prezentuje swoją wizję automatyzacji na targach Motek

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Omron prezentuje swoją wizję automatyzacji na targach Motek

Firma Omron zaprezentuje na targach Motek 2017 (hala nr 7, stoisko nr 7420) kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyzacji z jednego źródła, które umożliwiają firmom produkcyjnym osiągnięcie zrównoważonej optymalizacji procesów w obszarze przenoszenia produktów, transportu wewnętrznego oraz produkcji.

Koncepcja „i-Automation” obejmuje inteligentne, zintegrowane oraz interaktywne rozwiązania, które odblokowują niewykorzystany potencjał w zakresie wydajności i jakości procesów przemysłowych. Koncepcja skupia się głównie na wszechstronnych rozwiązaniach ułatwiających cyfryzację procesów produkcyjnych w kontekście Przemysłu 4.0.

Zaawansowane rozwiązania dla przenoszenia produktów pochodzące od jednego dostawcy: robotyka, systemy podawania, sterowniki

Omron łączy opartą na robotyce automatyzację montażu z wysokowydajną automatyzacją przemysłową. Inżynieria oraz procesy produkcyjne mogą zostać zoptymalizowane dzięki elastycznym systemom robotów ze zintegrowanym przetwarzaniem obrazów. Szczególnie dotyczy to sytuacji, gdy funkcja ta jest wykorzystywana w ramach kompletnego systemu przenoszenia ze zintegrowanym systemem podawania. Osoby odwiedzające stoisko firmy Omron będą mogły zobaczyć wyjątkowe roboty SCARA, rozwiązania w zakresie podawania, systemy przetwarzania obrazów w połączeniu ze sterownikiem, jak również elementy zabezpieczeń oraz wyjątkowe sterowniki do automatyzacji maszyn z serii NJ.

Autonomiczne roboty: siła napędowa Przemysłu 4.0

Autonomiczne systemy transportowe z serii LD umożliwiają firmie Omron wprowadzenie usprawnień w dziedzinie transportu wewnętrznego w kontekście czwartej rewolucji przemysłowej. Dzięki zintegrowanej nawigacji, sterownikom ruchu oraz funkcji tworzenia map opartych na oprogramowaniu mobilne roboty poruszają się w określonej przestrzeni roboczej autonomicznie i bezpiecznie — bez konieczności wykorzystania specjalistycznej infrastruktury.

Osoby odwiedzające stoisko firmy Omron na targach Motek będą mogły dowiedzieć się, jak łatwo można uruchomić inteligentne pojazdy oraz przetestować ich interaktywne możliwości, które zostały sprawdzone w warunkach produkcji przemysłowej

Zobacz więcej z firmą Omron: przetwarzanie obrazu w celu zwiększenia prędkości

Omron zaprezentuje również innowację w dziedzinie przetwarzania obrazów. Nowe systemy wizyjne Xpectia oferują szereg kamer z możliwością bardzo szybkiego nagrywania w wysokiej rozdzielczości oraz komputerów przemysłowych do szerokiej gamy zastosowań — od standardowych zadań, takich jak inspekcje, po skomplikowane operacje przy dużych prędkościach. Systemy kamer zostały wyposażone w funkcje śledzenia, serializacji oraz wymiany danych, dzięki czemu można je bez trudu zintegrować w celu stworzenia funkcjonalnej infrastruktury Przemysłu 4.0.

Skalowalna platforma automatyzacji Sysmac firmy Omron integruje wszystkie systemy w jedno wysokowydajne środowisko kontroli. Projekt platformy jest oparty na sieci EtherCAT i ma na celu spełnienie najbardziej rygorystycznych wymagań, a także umożliwienie sterowania w czasie rzeczywistym w sieciowych systemach produkcyjnych w ramach Przemysłu 4.0. Dzięki zintegrowanemu i kompleksowemu oprogramowaniu Sysmac Studio podzespoły można szybko zintegrować lub wymienić. Sysmac zapewnia zwiększenie produktywności i wydajności w wielu sytuacjach — od standardowej automatyzacji maszyn po wysokowydajne komputery przemysłowe w inteligentnych fabrykach.

Omron na targach Motek 2017 (9–12 października, Stuttgart, Niemcy): hala nr 7, stoisko nr 7420   

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn