Stycznik J7KNU — ogromne możliwości w niewielkim urządzeniu |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Stycznik J7KNU — ogromne możliwości w niewielkim urządzeniu

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Stycznik J7KNU — ogromne możliwości w niewielkim urządzeniu

Nowy stycznik J7KNU, który jest najmniejszym dostępnym obecnie w całej Europie urządzeniem tego typu i w tej kategorii, nadaje się idealnie do szerokiego zakresu zastosowań, w których jest potrzebne kompaktowe, niezawodne i łatwe w obsłudze rozwiązanie do przełączania mocy.

Chociaż wymiary tego urządzenia to zaledwie 35,5 x 35,5 x 33 mm, moc znamionowa stycznika J7KNU wynosi 2,2 kW, kategoria AC3. Jest on dostępny w wersjach trzy- i czterobiegunowych z cewkami AC lub DC oraz jako stycznik odwracający z blokowaniem mechanicznym.

Typowe zastosowania nowych styczników obejmują łączenie systemów elektronicznych z obwodami zasilania, sterowanie silnikami pralek i podobnych urządzeń, sterowanie silnikami barier ochronnych i bram, sterowanie wentylatorami w układach klimatyzacyjnych i układach maszyn pakujących. Rozwarcie styków wynoszące aż 3 mm zwiększa bezpieczeństwo i niezawodność styczników. Mogą być one dostarczane jako połączone ze sobą pary montowane na jednej podstawie, co ułatwia ich wykorzystywanie w zastosowaniach związanych ze sterowaniem silnikami.

Montaż styczników J7KNU jest bardzo prosty, ponieważ zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do szyn DIN o szerokości 15 mm i małych skrzynek rozdzielczych. Zatrzaskowy adapter J75KN sprawia, że model J7KNU jest też odpowiedni do standardowej szyny DIN o szerokości 35 mm. Styczniki są również wyposażone w duże zaciski śrubowe, które umożliwiają łatwe podłączanie przewodów i szybko eliminują problemy podczas pracy związane z używaniem małych zacisków.

Styczniki J7KNU mają wyjątkowo szeroki zakres temperatur roboczych, od -40ºC do +60ºC, co czyni z nich niezawodne rozwiązanie, które można stosować w nawet najtrudniejszych warunkach.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn