Nowe, zintegrowane rozwiązania w dziedzinie robotów przemysłowych | Omron, Polska

Zaloguj się

Please use more than 6 characters. Forgot your password? Click here to reset.

Zmień hasło

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Nowe, zintegrowane rozwiązania w dziedzinie robotów przemysłowych

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nowe, zintegrowane rozwiązania w dziedzinie robotów przemysłowych

Firma Omron wprowadzi 1 kwietnia 2016 r. roboty przemysłowe. Wdrożenie obejmuje 49 najlepszych w swojej klasie robotów opracowanych przez firmę Omron Adept Technologies, Inc. Zostały one zintegrowane z rodziną czujników, komponentów zabezpieczeń i nagradzanych sterowników automatyki maszyn serii NX/NJ firmy Omron w celu uproszczenia wdrażania robotów w środowisku produkcyjnym.

Opracowane przez firmę Omron unikatowe połączenie oprogramowania i architektury kontrolnej odpowiada na wyzwania z dziedziny automatyki przemysłowej, począwszy od produkcji zróżnicowanych produktów o krótkim czasie eksploatacji, która wymaga szybkich zmian na linii produkcyjnej. Wspólne sterowniki, zintegrowana architektura oprogramowania i środowisko programistyczne spełniają obecne i przyszłe wymagania dotyczące łatwości projektowania procesów, elastyczności pracy i przewidywalności konserwacji. Elastyczność i sprawność naszych rozwiązań doskonale sprawdza się w sektorach żywności i napojów, motoryzacji i wysokiej technologii.

To globalne wdrożenie jest dowodem ciągłej koncentracji firmy Omron na nowatorskich rozwiązaniach, które przyczyniają się do postępu w produkcji i wydajności poprzez integrację robotów z funkcjami czujników, sterowania, ruchu i zabezpieczeń.

Najważniejsze cechys

Modele robotów przemysłowych, które łączą wysoką wydajność i niezawodność:

Trzy nowe rodziny robotów (SCARA, Delta i Articulated) wprowadzają wysoką wydajność i niezawodność do aspektu mechanicznego rozwiązania firmy Omron. Wszystkie roboty mogą być sterowane poprzez wspólne, zintegrowane środowisko programistyczne, co umożliwia elastyczność użytkowania typów robotów odpowiednio do zastosowania.

Wszechstronność łączenia z produktami sterującymi, takimi jak sterowniki PLC:

Rozwiązania z dziedziny robotów przemysłowych firmy Omron płynnie łączą roboty z środowiskiem sterowania maszynami zarządzanym z poziomu platformy automatyki Sysmac. Ta koncepcja poprawia całkowitą przepustowość najbardziej wymagających linii produkcyjnych i przełamuje ograniczenia tradycyjnej architektury opartej na konwencjonalnych robotach.

Zintegrowane środowisko oprogramowania ułatwiające projektowanie i rozwój:

Środowisko kontroli automatyki ACE (ang. Automation Control Environment) obejmuje użyteczne kreatory zorientowane na zastosowania, które znacząco ograniczają objętość kodu programu. Użytkownicy mają dostęp do efektywnego narzędzia emulacji 3D, które istotnie skraca czas weryfikacji nowych procesów automatyki. Zastosowania robotyki z kontrolą wizyjną są w pełni wspierane przez ACE PackXpert dla linii pakowania.

eu omron industrial robots press image prod
Śledź Omron Industrial Automation w serwisie LinkedIn