Rozgrywka zmieniająca reguły gry |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Rozgrywka zmieniająca reguły gry

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Rozgrywka zmieniająca reguły gry

Na targach Hannover Messe zaprezentujemy nasze możliwości w zakresie rozbudowy układów czujników i automatyki przemysłowej o technologię sztucznej inteligencji, które umożliwią producentom realizację innowacyjnej koncepcji fabryk Przemysłu 4.0 oraz poprawę wydajności. Aby zademonstrować nasze najnowocześniejsze innowacje, przedstawimy 3. generację robota Forpheus — pierwszego robota-nauczyciela tenisa stołowego.

Technologia kształtująca przyszłość

Forpheus to przyjazny i inteligentny robot stworzony do gry w tenisa stołowego, który wykorzystuje nasze zaawansowane technologie współpracy typu człowiek-maszyna. W ubiegłym roku Forpheus rozegrał podczas targów Hannover Messe swoje pierwsze mecze. Jednak od tego czasu wiele się nauczył. Forpheus zyskał zdolność interpretowania, przewidywania, uczenia się, myślenia, działania, łączenia i komunikowania się z ludźmi. Połączenie tych siedmiu niezwykłych technik sprawia, że Forpheus może uczyć ludzi. Stanowi to następny poziom interakcji typu człowiek-maszyna, oparty na innowacyjnej technologii produkcji, a także na inteligentnych rozwiązaniach z zakresu zintegrowanej automatyki i przetwarzania danych.

Dostosowanie do dzisiejszych modeli biznesowych

Nasze zintegrowane, inteligentne i interaktywne rozwiązania technologiczne umożliwiają producentom wprowadzanie innowacji, a także zwiększanie efektywności, elastyczności, jakości oraz wydajności. Wiodący producenci na całym świecie wdrażają opracowane przez nas rozwiązania z takich dziedzin jak zintegrowana robotyka, inteligentne pojazdy autonomiczne (AIV), wykrywanie, sterowanie, bezpieczeństwo, a także zaawansowana kontrola. Integracja maszyn i linii, inteligentne przetwarzanie danych produkcyjnych i współpraca na poziomie człowiek-maszyna przyczyniają się do samodzielnej optymalizacji produkcji. Zajmujemy się nie tylko opracowywaniem, produkcją i patentowaniem takich technologii, lecz również dostarczamy odpowiedniej architektury potrzebnej do ich pomyślnego wdrożenia. Architektura naszej platformy Sysmac łączy ze sobą wszystkie te elementy, umożliwiając naszym partnerom produkcyjnym pozostanie w czołówce danej branży.

Odwiedź nasze stoisko na targach Hannover Messe w dniach 24–28 kwietnia, aby zagrać z robotem Forpheus i poznać nasze zintegrowane, inteligentne i interaktywne technologie automatyki — hala 9, stoisko F24.

Zdobądź bezpłatny bilet już teraz!

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn