Sztuczna inteligencja w akcji na targach Hannover Messe 2017 |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Sztuczna inteligencja w akcji na targach Hannover Messe 2017

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Sztuczna inteligencja w akcji na targach Hannover Messe 2017

Na targach Hannover Messe 2017 obecny będzie robot Forpheus trzeciej generacji w celu zaprezentowania naszych zaawansowanych technologii z obszaru sztucznej inteligencji. Stworzony przez nas z myślą o grze w tenisa stołowego współpracujący robot jest inteligentniejszy od modelu przedstawionego w zeszłym roku. Zyskał on umiejętność interpretacji, przewidywania, uczenia się, myślenia, reagowania, łączenia oraz komunikowania się z ludźmi.

Poczuj to na własnej skórze

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje przemysł wytwórczy. Stanowi ona połączenie wielu technologii, które umożliwiają maszynom wykrywanie ruchu, rozumienie, reagowanie, uczenie się, a także wspomaganie działań ludzi. W jaki sposób może to wpłynąć na środowisko produkcyjne?

Pozwól operatorom linii rozwinąć skrzydła

Pozwól operatorom linii skupić się na tym, w czym są najlepsi. Sztuczna inteligencja zajmie się resztą.

Urządzenia wyposażone w sztuczną inteligencję są zdolne do uczenia się na podstawie doświadczeń, a co za tym idzie — do samodoskonalenia.

Konserwacja obowiązkowa i zapobiegawcza są wspomagane przez sztuczną inteligencję, która nieustannie i na bieżąco doskonali swoje możliwości w zakresie rozpoznawania wzorów. Ogromny wzrost przetwarzanych informacji sprawia, że operatorzy linii nie są w stanie rozpoznawać wzorów, gdy mają do czynienia z dużą ilością danych.

Sztuczna inteligencja natychmiast rozpoznaje takie wzory i informuje o fakcie ich wykrycia, a następnie proponuje operatorom rozwiązania mające na celu usunięcie nieprawidłowości. Oznacza to brak występowania w hali produkcyjnej nagłych przestojów lub przeprowadzania niepotrzebnych prac konserwacyjnych. Sztuczna inteligencja powiadomi, kiedy przeprowadzenie konserwacji jest naprawdę konieczne — ani za wcześnie, ani za późno.

Sztuczna inteligencja w akcji: na targach Hannover Messe będzie można zobaczyć robota Forpheus — osobistego trenera gry w tenisa stołowego

Forpheus to najinteligentniejszy i najbardziej przyjazny członek rodziny produktów firmy Omron. Jest to robot do gry w tenisa stołowego wyposażony w sztuczną inteligencję, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Targi Hannover Messe to wyjątkowa okazja, aby podczas gry z robotem Forpheus na własnej skórze doświadczyć możliwości samodzielnego uczenia się sztucznej inteligencji. Nawiązujący współpracę robot szkolący do gry w tenisa stołowego jest wyposażony w sztuczną inteligencję, dzięki czemu może pomagać ludziom w doskonaleniu ich umiejętności.

Ping Pong Robot's Technology Movie English Ver.

Nasz robot do gry w tenisa stołowego przez wiele godzin był uczony gry przez graczy na wszystkich poziomach umiejętności, co sprawiło, że jest on w stanie rozpoznawać stopień zaawansowania poszczególnych graczy. Dzięki temu Forpheus w każdym przypadku dostosowuje styl gry w celu poprawy umiejętności gracza. Zaawansowane technologie tego typu chcemy rozwijać w ścisłej współpracy z klientami, aby można je było stosować w branży przemysłowej”, mówi Tim Foreman, kierownik ds. badań i rozwoju na region europejski w firmie Omron Europe.

Odwiedź nasze stoisko i poznaj możliwości wprowadzenia sztucznej inteligencji w swoim zakładzie.

Jest to wyjątkowa okazja do rozegrania meczu z robotem Forpheus. Nie przegap jej!

Zdobądź bezpłatny bilet już teraz!

24–28 kwietnia

Targi Hannover Messe 2017

Hala nr 9, stoisko F24

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn