Firma OMRON w skrócie |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON w skrócie

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON w skrócie

Od czasu jej założenia w 1993 roku firma OMRON nieustannie podąża ścieżką innowacyjności wynikającej z potrzeb społecznych, pozostając globalnym liderem w zakresie innowacyjnych pomysłów. Zamierzamy kontynuować nasze działania na rzecz poprawy jakości życia i rozwoju społeczności, tworząc rozwiązania dla przyszłych pokoleń.

Firma OMRON, na której czele stoi Yoshihito Yamada, zatrudnia ponad 36 000 pracowników. OMRON produkuje i sprzedaje wiodące na rynku produkty do wykrywania i sterowania w 117 krajach na całym świecie, osiągając obroty w wysokości przeszło 6 miliardów euro. Nasze produkty obejmują urządzenia sterujące, podzespoły elektroniczne, elektronikę motoryzacyjną, systemy infrastruktury społecznej oraz rozwiązania z zakresu opieki zdrowotnej.

Jako lider w automatyce przemysłowej nasza firma dysponuje szeroką gamą elementów i urządzeń sterujących, począwszy od czujników przetwarzania obrazu i innych urządzeń wejściowych, a skończywszy na różnych sterownikach i urządzeniach wyjściowych, takich jak serwonapędy, a także całej gamie urządzeń zabezpieczających i robotów przemysłowych. Łącząc te urządzenia za pomocą oprogramowania, firma OMRON opracowała wiele unikalnych i wysoce efektywnych rozwiązań z zakresu automatyzacji dla producentów na całym świecie. Opierając się na zasobach zaawansowanych technologii i szerokiej gamie urządzeń, firma OMRON przedstawiła strategiczną koncepcję pod nazwą „innovative-Automation!”. Składa się ona z trzech innowacji lub tzw. trzech „i”: integracji (ewolucji sterowania), inteligencji (rozwoju inteligencji za pomocą technologii informacyjno-komunikacyjnych) oraz interaktywności (nowej harmonizacji między ludźmi a maszynami). Firma OMRON jest obecnie zaangażowana we wprowadzanie innowacji w zakładach produkcyjnych poprzez realizację tej koncepcji.

Nasi ludzie

OMRON jako firma działająca na całym świecie, obejmuje wiele różnych kultur. Szacunek dla każdej osoby jest u nas niezwykle ceniony. Etyczne zachowanie, szczerość i otwarta atmosfera w pracy to elementy, do których nasi pracownicy podchodzą bardzo poważnie. Firma OMRON zachęca pracowników do aktywnego korzystania z możliwości organizacyjnych i akceptowania indywidualnych różnic, co umożliwia wspólny rozwój.

Obejrzyj film, aby poznać opinie ludzi na temat pracy w naszej firmie:

Working for Omron
  • Working for Omron

    Working for Omron

    Get an inside look and find out what makes working for Omron Europe such a unique experience. Want to apply? Check out our openings:

    03:19