Studenci

Firma Omron to doskonałe miejsce, aby postawić krok w przyszłość. W czasie szkoleń umożliwiamy studentom pracę przy wymagających i interesujących projektach w Holandii i w innych krajach europejskich.

Omron oferuje studentom możliwość odbycia praktyk

Omron zawsze inwestował w pełnych entuzjazmu młodych ludzi w tym także studentów. Jest wiele możliwości pracy dla studentów na nowymi, interesującymi projektami czy uczestnictwa w procesie wytwarzania produktów. W zakresie projektowania systemów elektronicznych, sprzedaży, marketingu produktowego jest wiele zagadnień umożliwiających osobisty rozwój.

Oferta Omron

Odbywanie praktyk w międzynarodowej organizacji jest jest unikalną okazją rozwinięcia własnych umiejętności. Okres szkoleniowy jest doskonałą formą poznawania struktury firmy i z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o wyborze przyszłego pracodawcy.

Aktualne projekty

Dla studentów oferujemy szereg praktyk powiązanych z systemami automatyki przemysłowej. Moża wybierać zakres specjalizacji: marketing produktowy, produkcja, sprzedaż, prace badawcze..

Praktyki w 's-Hertogenbosch, Holandia

  • Studenci automatyki, fizyki, wzornictwa przemysłowego, elektryki, matematyki.
  • Obszary praktyk: prace badawczo-rozwojowe, produkcja, marketing.

Możliwości w Barcelonie, Hiszpania

  • Studenci wydziałów elektrycznych, automatyki i robotyki, matematyki i fizyki.
  • Obszary praktyk: prace badawczo-rozwojowe systemów automatyki przemysłowej.

Jeżeli możliwości odbycia praktyk w Omron są dla Państwa interesujące prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez dołączony formularz.